بهترین مارک یخچال فریزر فروشگاهی ایرانی و وارداتی

یخچال فریزر فروشگاهی تولیدکننده یخچال فریزر فروشگاهی کیفیت بالا همواره در راس توجه قراد دارد و شیوه تولید را تحت تاثیر قرار می‌دهد. تولید محصولاتی مانند یخچال پرده هوا همواره نیازمند مدیریت کیفی مطلوب در جهت براورده کردن خواسته و نیازهای مشتریان می‌باشد.
در ساخت یخچال‌های ویترینی محدودیت‌های زیادی وجود ندارد و بنا به سفارش مشتری در هر سایز و اندازه‌ای قابل ساخت و اجرا می‌باشد؛ طرح و رنگ روی بدنه هم با نظر مشتری تعیین می‌شود. این گونه از یخچال فریزرها در سوپر مارکت‌ها، شیرینی‌فروشی‌ها و … کاربرد دارد.
قیمت فریزر فروشگاهی و قیمت فریزر ایستاده و فریزر ایستاده خانگی با توجه به برند و سایز آن ها متغیر هستند. در این زمینه پیشنهاد می‌کنیم به صفحه قیمت یخچال ایستاده نوشابه با کیفیت مناسب در همین وبسایت، مراجعه و علاوه بر آشنایی با محصولات مرغوب ارائه شده در این صفحه، از امکان سفارش اینترنتی این محصولات با قیمتی استثنایی، بهره‌‌مند گردید.
همچنین یخچال فریزر تبلیغاتی با توجه به فضای موجود و سایز آن قابل استفاده در مصارف خانگی نیز هستند.

تامین کننده یخچال فریزر فروشگاهی در کشور

یخچال فریزر فروشگاهی

زاگرس بزرگ ترین تولید کننده یخچال های و فریزر های فروشگاهی در سرتاسر ایران و سایر کشور های همسایه است. محصولات شرکت زاگرس در بازار های متفاوتی حضور داشته و شهره به کیفیت و کاهش مصرف انرژی و خدمات پس از فروش بوده و همچنین دارای پشتیبانی فنی است که به عنوان شاخص عملکرد آن ها به حساب می آید.
زاگرس به عنوان یک مجموعه بین المللی به خوبی از تاثیر فعالیت هایش بر طبیعت، محیط زیست، و جوامع آگاه است. از این رو با اخذ پروانه کاربرد علامت سلامت و اخذ گرید های انرژی Aو B توانسته با تولید یخچال فریزر فروشگاهی کم مصرف، مفرف انرزی را تا ۳۲ درصد کاهش دهد.
دومین شرکت، شرکت زیمان است که طراح و تولید کننده یخچال و فریزر های فروشگاهی است.

صادرات یخچال فریزر فروشگاهی به کشور های همسایه
یخچال فریزر فروشگاهی

به گزارش خبرنگاری ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت سعید زرندی فرمود: برای بیش از ۱۰ کشور همسایه همچنین چین و هند برنامه صادراتی تعیین شده است. وی افزود:توجه به بازار و تقاضا در سال ۹۸ موضوع بسیار مهمی است و برای افزایش ظرفیت تولید، باید توسعه صادرات با محوریت کشور های همسایه دنبال شود.
موضوع و برند و نشان تجاری در صنعت لوازم ختمگی و فروشگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است. و به سرمایه گذاری های بالا در این بخش نیازمند است.
صادرات یخچال ویترینی به کشور های همسایه از سوی گروه های بازرگانی مختلفی صورت می گیرد. برخی از این شرکت ها در تعامل با تولیدی ها و برخی دیگر به صورت مستقل دست به ارسال این محصولات به کشور های همسایه میزنند. عمده ی صادرات این نوع محصولات به کشور های عراق و افغانستان انجام میشود.

نماینده فروش یخچال فریزر فروشگاهی میوه در سراسر کشور

یخچال فریزر فروشگاهی

انواع یخچال و فریزر ها ایرانی گرفته تا برند های خارجی در ایران به فروش میرسد.
که هر کدام از این برند ها نمایندگی های مختلفی را در سراسر ایران و در شهر های مختلف ایران دارند که با مراجعه به این نمایندگی ها می توان از محصولات آنان استفاده کرد.
می توان گفت که مهم ترین نماینده فروش اینترنتی یخچال و قریزر در سراسر ایران سایت دیجی کالاست که در این سایت تنوع بالایی از محصولات وجود دارد که انواع دستگاه های یخچال و فریزر از برند های مختلف و مشهور در آن به نمایش گذاشته شده است.

عرضه فوری یخچال فریزر صندوقی

عرضه فوری یخچال فریزر تبلیغاتیعرضه فوری انواع یخچال کوچک و برگ و فریزر ها با برند های مختلف معمولا از طریق سایت های اینترنتی مانند دیجی کالا با اپلیکیشن های مختلف مانند دیوار یا شیپور صورت میگیرد که این گونه نرم افزار ها برای فروش لوازم خانگی و گاهی صنعتی دست دوم صورت میگیرد.
اما برای خرید محصولات مختلف میتوان به کمپانی های مخصوص هر یک از برند ها که در سرتاسر ایران قرار دارن مراجعه کرد و از آن ها مطالبه کرد.

جایگاه یخچال فریزر ایرانی در بازار جهان
یخچال فریزر فروشگاهی

طبق بررسی هایی از خبرگذاری های اقتصادی مختلف بازار صادرات لوازم صنعتی در ایران در چند سال گذشته دچار تلاطمات بسیاری شده است. این تلاطمات ناشی از نوسانات شدید نرخ ارز و همچنین تحریم هاست.
نکته ی حائز اهمیت  در بازار رنگارنگ لوازم خانگی  این است که معضل قاچاق لوازم خانگی افزایش یافته است. و قاچاق در این بخش بیش از گذشته شده است.
همچنین می توان گفت یخچال و فریزر های ایرانی در مقایسه با لوازم صنعتی کره ای و اسپانیایی و حتی آلمانی در جایگاه متوسط قرار دارد و و حتی این محصولات در ایران هم با شک و تردید به مصرف میرسد و بسیاری از مصرف کنندگان ایرانی محصولات خارجی را به محصولات ایرانی ترجیح می دهند.

قیمت یخچال فریزر خوابیده فروشگاهی

یخچال فروشگاهی

این کالا یک کالا ی محبوب در میان یخچال های فروشگاهی می باشد، شرکت فریزان این کالا را با قیمتی منصفانه و مناسب تولید و عرضه می کند حتی این شرکت برای متقاضیان این محصول به صورت عمده از تخفیف بسیار سودندانه ی برای آن ها قائل است.
برای استعلام و دریافت قیمت می توانید با واحد فروش این شرکت تماس گرفته و قیمت را جویا شوید.

قیمت فریزر فروشگاهی

یخچال فروشگاهی

این محصولات دارای تنوع زیادی هستند و برای گرفتن قیمت دقیق محصول مد نظر شما می توانید در فروش اینترنتی انواع ییخچال فروشگاهی ارزان با این شرکت تماس حاصل فرمایید

ما تمی توانیم لیست قیمت تمامی این کالا ها را در این صفحه و در این وب سایت به نمایش بگذاریم به دلیل این که مشکالات چند سال اخیر بر روی قیمت محصولات مختلف مخصوصا این نوع کالا های پر مخاطب تاثیر گذاشته و دچار نوسانات شده  و به همین خاطر هم نمی توان قیمت ها را در این مکان در اختیارتان بگذاریم.

یخچال فریزر صنعتی ایستاده در تهران

یخچال فریزر فروشگاهی

تولید کننده ها و منبع فروش و خرید این محصولات در شهر تهران در خیابان پیروزی است که فروشندگان و تولید کنندگان انبوهی در آن جا حضور دارند، شرکت فریزان هم در همین خیابان ساکن می باشد انواع این کالا به صوزت زیر است:

انواع یخچال فروشگاهی

یخچال فریزر فروشگاهی

 • یخچال ایستاده روباز
 • فریزر ایستاده 
 • یخچال های ایستاده تک درب
 • یخچال ایستاده ۳ درب
 • یخچال های ۴ متری
 • فریزر ایستاده
 • یخچال جزیره ای
 • فریزر صندوقی
 • یخچال های پرده هوا خوابیده
 • فریزر خوابیده پرده هوا
 • فریزر صندوقی 
 • و…

البته ین نوع کالا دارای تنوع بسیار فراوانی است چند نمونه از آن ها گفته شد، این کالا ها بر اساس سفارش شما ساخته و به مکان مد نظر شما ارسال می گردد.

لیست قیمت یخچال های فروشگاهی
یخچال فریزر فروشگاهی

قیمت یخچال ایستاده فروشگاهی در کشور های مختلف دارای رنج قیمت های مختلفی می باشد ایران به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر در آسیا امکان صادرات انواع یخچال صنعتی و فروشگاهی را در حجم بالایی به همراه ارز آوری برای کشور دارای این پتانسیل می باشد.
با تماس با شرکت فریزان می توانید لیست قیمت این محصولات را دریافت کنید و به روش های مختلف، خرید خود را انجام دهید.
روش های خرید:

 1. اینترنتی
 2. حضوری
 3. تلفنی

امروزه بیشتر مردم از روش خرید اینترنتی و تلفنی استفاده می کنند و به دلیل شیوع ویروس کرونا خریداران برای محافظت از خود به کارخانه رجوع نمیاورند و از این روش خرید خریداری می کنند.

خرید و فروش یخچال فروشگاهی ارزان قیمت مستقیم از کارخانه

یخچال فریزر فروشگاهی
با توجه به قیمت یخچال فریزر فروشگاهی در برند های مختلف بیشتر مشتریان خرید مستقیم از کارخانه را ترجیح می دهند چرا که می خواهند خریدی به صرفه تر را تجربه نمایند.
البته با ازن روش خرید محصول با قیمتی نازل تر عرضه می شود شما مشتریان گرامی می توانید با تماس با قسمت فروش کارخانه انواع یخچال فروشگاهی را در ابعاد و مدل دلخواه سفارش و سپس تحویل بگیرید.

فروش یخچال ایستاده فروشگاهی مدل یسنا با تخفیف ویژه

یخچال فریزر فروشگاهی

با مراجعه به نمایندگی های معتبر و یا فروشگاه های عرضه کننده یخچال فریزر فروشگاهی مدل یسنا می توانید محصول مورد نظر خود را با قیمتی رقابتی که با تخفیف همراه می باشد را خریداری نمائید.
فروش بدون واسطه موجب می شود تا از پرداخت هزینه های اضافی تا سر حد ممکن جلوگیری شود.
شرکت فریزان قسمت فروش کارخانه تولید کننده انواع یخچال صنعتی با ارائه انواع یخچال ویترینی با در نظر گرفتن حاشیه سود اندک موجبات رضایت مشتریان خود را از سایر نقاط ایران فراهم آورده است.

ارسال یخچال های فروشگاهی( پرده هوا )به تمام نقاط ایران

یخچال فریزر فروشگاهی

امروزه وجود باربری در هر شهر و استانی موجب شده تا مصرف کنندگان این محصولات در ابعاد مختلف بتوانند به راحتی به انواع مختلف ان دسترسی داشته باشند.
ارسال سریع و بدون وقفه در طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت مطمئن و سالم از کارخانه نیاز مشتریان را بدون مراجعه مرتفع کرده است.

بورس یخچال فروشگاهی – یخچال رستورانی- یخچال سوپرمارکتی در طراحی شیک و مدرن

یخچال فریزر فروشگاهی

نیاز مشتریان به یخچال فریزر فروشگاهی
یخچال نوشیدنی
یخچال سوپرمارکت
و…
در مدل های ایستاده و خوابیده بنا به سلیقه و نیاز مشتریان با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن در پیشرفته ترین طرح ها به بازار ارائه می شود.
جهت اطلاع از بروز ترین مدل ها می توانید با واحد فروش با مشاورین ما در ارتباط باشید تا با بهرمندی از مشاوره بهترین مدل را خریداری نمائید.

اشتراک گذاری این مقاله

جهت مشاوره و سفارش و یا استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.

با انتقادات و نظرات و پرسش و پاسخ‌های ارزشمندتان در بخش دیدگاه‌ها در جهت بهبود کیفیت خدمات، ما را یاری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

یخچال ویترینی

فروش یخچال ویترینی درجه یک صادراتی

بسیاری از شرکت های بازرگانی اقدام به فروش یخچال ویترینی درجه یک صادراتی می نمایند؛ که افراد معمولا باید در ازای تهیه آنها، مبالغ بیشتری را پرداخت نمایند؛ زیرا ا