تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال فروشگاهی / بهترین مارک یخچال فریزر فروشگاهی ایرانی و وارداتی

بهترین مارک یخچال فریزر فروشگاهی ایرانی و وارداتی

 

یخچال فریزر فروشگاهی تولید کننده یخچال فریزر فروشگاهی کیفیت بالا همواره در راس توجه قراد دارد و شیوه تولید را تحت تاثیر قرار می دهد. تولید محصولاتی مانند یخچال پرده هوا همواره نیازمند مدیریت کیفی مطلوب در جهت براورده کردن خواسته و نیاز های مشتریان می باشد.

در ساخت یخچال های ویترینی محدودیت های زیادی وجود ندارد و بنا به سفارش مشتری در هر سایز و اندازه ای قابل ساخت و اجرا می باشد؛ طرح و رنگ روی بدنه هم به به نظر مشتری تعیین می شود. این گونه از یخچال فریزر ها در سوپر مارکت ها، شیرینی فروشی هاو… را دارد.

قیمت فریزر فروشگاهی و قیمت فریزر ایستاده و فریزر ایستاده خانگی با توجه به برند و سایز آن ها متغیر هستند.

همچنین یخچال فریزر تبلیغاتی با توجه به فضای موجود و سایز آن قابل استفاده در مصارف خانگی نیز هستند.

بهترین مارک یخچال فریزر فروشگاهی ایرانی و وارداتی

تامین کننده یخچال فریزر فروشگاهی در کشور

یخچال فریزر فروشگاهی

زاگرس بزرگ ترین تولید کننده یخچال های و فریزر های فروشگاهی در سرتاسر ایران و سایر کشور های همسایه است. محصولات شرکت زاگرس در بازار های متفاوتی حضور داشته و شهره به کیفیت و کاهش مصرف انرژی و خدمات پس از فروش بوده و همچنین دارای پشتیبانی فنی است که به عنوان شاخص عملکرد آن ها به حساب می آید.
زاگرس به عنوان یک مجموعه بین المللی به خوبی از تاثیر فعالیت هایش بر طبیعت، محیط زیست، و جوامع آگاه است. از این رو با اخذ پروانه کاربرد علامت سلامت و اخذ گرید های انرژی Aو B توانسته با تولید یخچال فریزر فروشگاهی کم مصرف، مفرف انرزی را تا ۳۲ درصد کاهش دهد.

دومین شرکت، شرکت زیمان است که طراح و تولید کننده یخچال و فریزر های فروشگاهی است.

صادرات یخچال فریزر فروشگاهی به کشور های همسایه

صادرات یخچال فریزر فروشگاهی به کشور های همسایهبه گزارش خبرنگاری ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت سعید زرندی فرمود: برای بیش از ۱۰ کشور همسایه همچنین چین و هند برنامه صادراتی تعیین شده است. وی افزود:توجه به بازار و تقاضا در سال ۹۸ موضوع بسیار مهمی است و برای افزایش ظرفیت تولید، باید توسعه صادرات با محوریت کشور های همسایه دنبال شود.

موضوع و برند و نشان تجاری در صنعت لوازم ختمگی و فروشگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است. و به سرمایه گذاری های بالا در این بخش نیازمند است.

صادرات یخچال و فریزر های ویترینی به کشور های همسایه از سوی گروه های بازرگانی مختلفی صورت می گیرد. برخی از این شرکت ها در تعامل با تولیدی ها و برخی دیگر به صورت مستقل دست به ارسال این محصولات به کشور های همسایه میزنند. عمده ی صادرات این نوع محصولات به کشور های عراق و افغانستان انجام میشود.

نماینده فروش یخچال فریزر فروشگاهی میوه در سراسر کشور

یخچال فریزر فروشگاهی

انواع یخچال و فریزر ها ایرانی گرفته تا برند های خارجی در ایران به فروش میرسد.
که هر کدام از این برند ها نمایندگی های مختلفی را در سراسر ایران و در شهر های مختلف ایران دارند که با مراجعه به این نمایندگی ها می توان از محصولات آنان استفاده کرد.

می توان گفت که مهم ترین نماینده فروش اینترنتی یخچال و قریزر در سراسر ایران سایت دیجی کالاست که در این سایت تنوع بالایی از محصولات وجود دارد که انواع دستگاه های یخچال و فریزر از برند های مختلف و مشهور در آن به نمایش گذاشته شده است.

عرضه فوری یخچال فریزر صندوقی

عرضه فوری یخچال فریزر تبلیغاتیعرضه فوری یخچال و فریزر ها با برند های مختلف معمولا از طریق سایت های اینترنتی مانند دیجی کالا با اپلیکیشن های مختلف مانند دیوار یا شیپور صورت میگیرد که این گونه نرم افزار ها برای فروش لوازم خانگی و گاهی صنعتی دست دوم صورت میگیرد.

اما برای خرید محصولات مختلف میتوان به کمپانی های مخصوص هر یک از برند ها که در سرتاسر ایران قرار دارن مراجعه کرد و از آن ها مطالبه کرد.

جایگاه یخچال فریزر ایرانی در بازار جهان

جایگاه یخچال فریزر ایرانی در بازار جهان طبق بررسی هایی از خبرگذاری های اقتصادی مختلف بازار صادرات لوازم صنعتی در ایران در چند سال گذشته دچار تلاطمات بسیاری شده است. این تلاطمات ناشی از نوسانات شدید نرخ ارز و همچنین تحریم هاست.

نکته ی حائز اهمیت  در بازار رنگارنگ لوازم خانگی  این است که معضل قاچاق لوازم خانگی افزایش یافته است. و قاچاق در این بخش بیش از گذشته شده است.

همچنین می توان گفت یخچال و فریزر های ایرانی در مقایسه با لوازم صنعتی کره ای و اسپانیایی و حتی آلمانی در جایگاه متوسط قرار دارد و و حتی این محصولات در ایران هم با شک و تردید به مصرف میرسد و بسیاری از مصرف کنندگان ایرانی محصولات خارجی را به محصولات ایرانی ترجیح می دهند.

قیمت یخچال فریزر خوابیده فروشگاهی

یخچال فروشگاهی

 

این کالا یک کالا ی محبوب در میان یخچال های فروشگاهی می باشد، شرکت فریزان این کالا را با قیمتی منصفانه و مناسب تولید و عرضه می کند حتی این شرکت برای متقاضیان این محصول به صورت عمده از تخفیف بسیار سودندانه ی برای آن ها قائل است.

برای استعلام و دریافت قیمت می توانید با واحد فروش این شرکت تماس گرفته و قیمت را جویا شوید.

قیمت فریزر فروشگاهی

یخچال فروشگاهی

این محصولات دارای تنوع زیادی هستند و برای گرفتن قیمت دقیق محصول مد نظر شما می توانید در فروش اینترنتی انواع ییخچال فروشگاهی ارزان با این شرکت تماس حاصل فرمایید

ما تمی توانیم لیست قیمت تمامی این کالا ها را در این صفحه و در این وب سایت به نمایش بگذاریم به دلیل این که مشکالات چند سال اخیر بر روی قیمت محصولات مختلف مخصوصا این نوع کالا های پر مخاطب تاثیر گذاشته

و دچار نوسانات شده  و به همین خاطر هم نمی توان قیمت ها را در این مکان در اختیارتان بگذاریم.

یخچال فریزر صنعتی ایستاده در تهران

یخچال فریزر فروشگاهی

تولید کننده ها و منبع فروش و خرید این محصولات در شهر تهران در خیابان پیروزی است که فروشندگان و تولید کنندگان انبوهی در آن جا حضور دارند، شرکت فریزان هم در همین خیابان ساکن می باشد انواع این کالا به صوزت زیر است:

انواع یخچال فروشگاهی

یخچال فریزر فروشگاهی

 • یخچال ایستاده روباز
 • فریزر ایستاده 
 • یخچال های ایستاده تک درب
 • یخچال ایستاده ۳ درب
 • یخچال های ۴ متری
 • فریزر ایستاده
 • یخچال جزیره ای
 • فریزر صندوقی
 • یخچال های پرده هوا خوابیده
 • فریزر خوابیده پرده هوا
 • فریزر صندوقی 
 • و…

البته ین نوع کالا دارای تنوع بسیار فراوانی است چند نمونه از آن ها گفته شد، این کالا ها بر اساس سفارش شما ساخته و به مکان مد نظر شما ارسال می گردد.

لیست قیمت یخچال های فروشگاهی

یخچال فریزر فروشگاهی

قیمت یخچال ایستاده فروشگاهی در کشور های مختلف دارای رنج قیمت های مختلفی می باشد ایران به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر در آسیا امکان صادرات انواع یخچال صنعتی و فروشگاهی را در حجم بالایی به همراه ارز آوری برای کشور دارای این پتانسیل می باشد.
با تماس با شرکت فریزان می توانید لیست قیمت این محصولات را دریافت کنید و به روش های مختلف، خرید خود را انجام دهید.
روش های خرید:

 1. اینترنتی
 2. حضوری
 3. تلفنی

امروزه بیشتر مردم از روش خرید اینترنتی و تلفنی استفاده می کنند و به دلیل شیوع ویروس کرونا خریداران برای محافظت از خود به کارخانه رجوع نمیاورند و از این روش خرید خریداری می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

یخچال ایستاده نوشیدنی

کارخانه تولیدی یخچال ایستاده نوشیدنی در ابعاد کوچک و بزرگ

یخچال ایستاده نوشیدنی یکی از مدل های یخچال ویترینی است که برای محیط های کاری …

دیدگاهتان را بنویسید