خرید یخچال قنادی با قیمتی مناسب و ارزان

خرید یخچال قنادی با قیمتی مناسب و ارزان در مدل های مورد نیاز و تقاضا در بازار مستقیم از تولید کننده در بهترین مدل ها مانند قیمت ویترین شیرینی خشک انجام می شود. یخچال شیرینی فروشی در ابعاد و مدل های مختلف در قنادی ها مانند: یخچال بستنی یخچال ویترین قنادی یخچال قنادی کوچک ویترین شیرینی خشک شوکیک یخچال مکعبی کاربرد زیادی دارد. مرغوب ترین نوع یخچال استیل است که  از ورق استیل در داخل و هم بدنه خارجی دستگاه استفاده شود.

مراکز فروش یخچال مکعبی قنادی در تهران

خرید یخچال قنادی
تهران به عنوان مرکز اقتصاد کشور دارای مراکز فروش انواع یخچال ویترینی از جمله یخچال ایستاده قنادی می باشد. این مراکز فروش به دلیل اینکه اغلب نمایندگی شرکت های تولید کننده یخچال صنعتی هستند قیمت پایین تری نسبت به فروشگاههای دیگر را عرضه می کنند. در تهران فروشگاههای زیادی به صورت پراکنده مشغول فروش انواع یخچال صنعتی هستند. شرکت فریزان با تولید انواع یخچال ویترینی صنعتی اعم از یخچال ایستاده تک درب نوشیدنی، فریزر بستنی، یخچال ویترینی دو درب، یخچال ویترینی سه درب، یخچال آکواریومی، یخچال ایستاده فروشگاهی درب دار و بدون درب ( ایستاده و خوابیده) پرده هوا و جزیزه و …، این محصولات را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در بازار، به صورت آنلاین، در وبسایت خود عرضه می‌نماید. در این میان با توجه به بالا بودن کیفیت و مقرون به صرفه بودن قیمت یخچال ایستاده نوشابه با کیفیت مناسب، در صفحه مربوطه در همین وبسایت، فروش این محصول، با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. لذا از شما دعوت می‌کنیم ضمن بازدید از صفحه مربوطه در همین وبسایت، در صورت نیاز، نسبت به خرید آنلاین این محصول باکیفیت، با مناسب‌ترین قیمت، اقدام فرمائید.

قیمت ویترین شیرینی خشک در بازار

خرید یخچال قنادی
خرید یخچال قنادی
نوسانات همیشگی در بازار کشورمان باعث شده کمتر بتوانیم قیمت روز انواع یخچال ویترین قنادی از جمله ویترین شیرینی خشک را اعلام نماییم. البته مشتریان می توانند با تماس تلفنی با قسمت مشاوره فروش شرکت فریزان در کمترین زمان ممکن از قیمت انواع یخچال ویترینی مطلع شوند.

ابعاد یخچال قنادی جدید

خرید یخچال قنادی
بیشتر بخوانید: یخچال ویترینی
خرید یخچال قنادی برای ابعاد  مختلف در بازار انجام می شود. دو مدل یخچال در قنادی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • یخچال ایستاده
 • یخچال مکعبی
یخچال ایستاده موتور بالا روی سقف نصب شده ارتفاع = ۲۳۰ سانتی متر طول = ۲۰۰* ۱۵۰ سانتی متر پهنا = ۷۰ سانت متر
یخچال ایستاده موتور پایین در قسمت انباری نصب شده ارتفاع = ۲۰۰ سانتی متر طول = ۲۰۰ * ۱۵۰ سانتی متر پهنا = ۷۰ سانتی متر
ویترین خشک قنادی  ابعاد به سفارش مشتری
یخچال مکعبی ارتفاع = ۱۵۰ سانتی متر طول = ۲۰۰* ۱۵۰ سانتی متر پهنا = ۷۰ سانتی متر
این شرکت تولید کننده سیستم های برودتی یخچال قنادی جدید گرفته تا انواع یخچال خوابیده و یخچال قنادی می باشد. یخچال قنادی با دمای تامین شده توسط سیستم برودتی اعم از موتور، کندانسور و سیستم خنک کننده را حفظ می کند. بدنه یخچال قنادی  از انواع ورق های استیل و ورق های رنگی  گالوانیزه با پوشش رنگ الکترو استاتیک تولید می شود. استفاده از هر کدام از این ورق ها می تواند با سفارش مشتری ساخته و تولید گردد.

خرید یخچال قنادی ارزان و با کیفیت

خرید یخچال قنادی یخچال کوچک قنادی جدید در ایران تولید کنندگان زیادی دارد که با تولید انواع یخچال ویترینی و فروش یخچال ایستاده دو متری با قیمت مناسب از ورود این محصول از کشورهای خارجی جلوگیری کرده است. ویترین قنادی از نظر ظاهری و فنی از بهترین قطعات از جمله کمپرسور دانفوس و از بدنه تمام استیل ساخته شده است. دمای یخچال شیرینی فروشی ۸ تا ۱۲ درجه سانتی گراد می باشد. برای کسب اطلاعات یخچال قنادی مکعبی،قیمت و ابعاد یخچال قنادی، قیمت ویترین شیرینی خشک می توانید با ما تماس داشته باشید.

قیمت یخچال قنادی مکعبی در بازار

خرید یخچال قنادی بیشترین یخچال ویترینی مورد استفاده برای خرید یخچال قنادی یخچال مکعبی می باشد که با نمای مکعبی شکل بسیار زیبا و شیرینی ها را با جلوه زیبایی به نمایش می گذارد. محبوبیت این یخچال مکعبی قنادی موجب شده تا تولیدکنندگان بسیاری در سایر شهر ها با برند های مختلف در این عرصه محصولات متنوع خود را به بازار عرضه کنند. قیمت یخچال مکعبی قنادی به عوامل متعددی بستگی دارد که می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 1. کیفیت بدنه داخلی یخچال مکعبی
 2. کیفیت بدنه خارجی
 3. مدل یخچال ویترینی
 4. نوع موتور و قدرت آن
البته این موارد همه در کیفیت یخچال و درجه بندی آن تقسیم می شوند عواملی دیگر نیز در قیمت یخچال قنادی در بازار دخیل هستند که بسیار مهم و کلیدی می باشند مانند :
 • فروشنده دست اول
شما میتوانید با خریدی مستقیم از تولید کننده و حذف واسطه ها خریدی به صرفه تر را تجربه نمائید. البته موارد دیگری نیز میباشد مانند:
 • تعداد خرید
شما با بیش از یک خرید یخچال صنعتی میتوانید از تخفیفات ویژه شرکت فریزان نیز بهرمند شوید. شرکت فریزان با تولید انواع یخچال قنادی در ابعاد مختلف اعم از یخچال ویترینی با سرما دهی و یخچال ویترینی خشک با در نظر گرفتن سود کمتر برای جذب مشتری بیشتر موجب فروش بیشتر محصولات صنعتی خود شده است . شما می توانید برای خریدی بهینه و  فروش یخچال ایستاده عرض ۶۰ – عرض ۷۰ با ما در ارتباط باشید.

عرضه کننده یخچال قنادی کوچک

خرید یخچال قنادیآیا می توان به هر فروشنده یخچال قنادی در بازار اعتماد کرد؟ اغلب مشتریان در زمان خرید یخچال قنادی زمان زیادی را صرف می کنند تا بتوانند بهترین محصول را خریداری کنند برای یافتن بهترین مرکز فروش یخچال قنادی که بتواند بهترین :
 • قیمت یخچال قنادی
 • ارائه دهنده انواع یخچال قنادی
 • کیفیتی عالی
 • داشتن ضمانت و خدمات پس از فروش
باشد. یکی از یخچال های مورد نیاز در قنادی که بتوان در فضای کوچک و یا به عنوان میز ترازو استفاده کرد یخچال قنادی کوچک است که تقاضا برای آن در بازار بسیار زیاد می باشد. قیمت این محصول را می توانید از طریق شماره های روی سایت از قسمت فروش شرکت فریزان مطلع شوید.

لیست قیمت یخچال قنادی

لیست قیمت یخچال قنادی در انواع مختلف مدل و کیفیت برای مشتریان برای یخچال ویترینی ایستاده با قیمتی مناسب برای خرید یخچال قنادی بسیار مورد استقبال واقع شده است. مشتریان با داشتن این لیست به راحتی می توانند محصول مورد نیاز خود را با توجه میزان سرمایه در اختیار انتخاب کرده و آن را خریداری کنند بدون نیاز به مراجعه به بازار البته اطلاع از این لیست در سایت امکان پذیر نمی باشد چرا که :
 • کیفیت یخچال با توجه به نیاز مشتری موجب می شود قیمت یخچال تغییر کند
 • دیگر اینکه نوسانات بازار نیز موجب تغییر ناگهانی انواع یخچال ویترینی می شوند.
مشاورین فروش ما می توانند شما را برای انتخاب بهترین یخچال قنادی مناسب قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت یاری کنند.

تولید کننده یخچال مکعبی در ایران

با توجه به نیاز مشتریان برای خرید یخچال قنادی و تقاضای بازار فروش به انواع قیمت یخچال قنادی تولید کنندگان بسیاری در سایر شهر های ایران مشغول فعالیت در این عرصه هستند. که پیدا کردن تولید کننده معتبر مهم ترین شرط برای رسیدن به محصولی با کیفیت و قیمت مناسب می باشد. تولید کننده یخچال قنادی که با استفاده از قطعات مرغوب در داخل یخچال این امکان را برای مشتری فراهم آورد تا زمانی طولانی از یخچال ویترینی خود استفاده نماید.

خصوصیات یخچال مخصوص کیک

خرید یخچال قنادی بیشتر بخوانید: یخچال ویترینی ایستاده در زمان خرید یخچال قنادی خوب و ایده آل باید بتوان به آن امتیاز بالا داد که ما برای شما خصوصیات یخچال مخصوص کیک مرغوب و مورد نیاز مشتریان را بیان می کنیم.
 • نمای یخچال قنادی مکعبی در ابعاد مختلف که دارای نمای زیبا و شیکی باشد و موجب جذب مشتریان خوش ذوق به داخل فروشگاه شود.
 • نور پردازی داخل یخچال قنادی که موجب نمایش بهتر و زیبا تر کیک و شیرینی شود.
 • استفاده از قطعات مرغوب که موجب سرما دهی مناسب در تمام فضای یخچال شود و از خشک شدن و سرمای بیشتر جلوگیری شود.
 • ابعاد داخل یخچال که بتواند سینی شیرینی و کیک را در ابعاد مختلف در خود جای دهد.

اشتراک گذاری این مقاله

جهت مشاوره و سفارش و یا استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.

با انتقادات و نظرات و پرسش و پاسخ‌های ارزشمندتان در بخش دیدگاه‌ها در جهت بهبود کیفیت خدمات، ما را یاری نمایید.

4 پاسخ

 1. سلام و خسته نباشید. اگه دنبال یخچال قنادی با قیمتی مناسب و ارزان در مدل های مورد نیاز هستین حتما حتما از این سایت خریداری کنید

 2. سلام ، پیگیری جهت دریافت محصول به چه صورت انجام باید بشه؟من منتظر دریافت کالایی که سفارش دادم از سایتتون هستم و قرار بود دو روز قبل به دستم برسه ولی تا الان که خبری نشده و چیزی به دستم نرسیده. ممنون میشم اگر براتون امکان داره پیگیری بفرمایید و نتیجه رو اعلام کنید.

 3. ممنونم از سایت خوبتون و همینطور یخچالهای قنادیه بسیار درجه یک و مناسبی که برای ما ارسال کردید درود بر شما از بخش پشتیبانی سایت تونم کمال تشکر رو دارم

 4. سلام و درود بر شما. ببخشید برای یک قنادی تقریبا 45 متر مربعی در نقطه ی بکر شهر ، یخچال چند فوتی و چقدری نیاز هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

یخچال قصابی لاشه خور
یخچال قصابی

سفارش یخچال قصابی لاشه خور

  سفارش یخچال قصابی لاشه خور، متناسب با فضای فروشگاه و یا مغازه فروش گوشت پذیرفته می شود. سفارشات، با استفاده از استیل نگیر و کمپرسور

یخچال قصابی ویترینی خوابیده
یخچال قصابی

پخش یخچال قصابی ویترینی خوابیده

پخش یخچال قصابی ویترینی خوابیده از طریق فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر در تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد با قیمت های مختلفی ساخته و در