تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال ایستاده دو متری / سفارش یخچال ایستاده دومتری با کیفیت اما ارزان

سفارش یخچال ایستاده دومتری با کیفیت اما ارزان

یخچال ایستاده دومتری

سفارش یخچال ایستاده دومتری با کیفیت  اما ارزان و با موتور دانفوس پذیرفته می شود فقط کافی است با قسمت فروش شرکت فریزان تماس گرفته و ثبت سفارش کنید.

یک یخچال با کیفیت دارای قطعات بسیار با کیفیت است که قدرت یخچال را بالا می برد و در کنار کیفیت یخچال زیبایی آن هم بسیار اهمیت دارد زیرا زیبا و شکیل بودن یخچل باعث جذب هر چه بیشتر مشتری می شود. موتور دانفوس یکی از بهترین موتور هایی است که برای ساخت یک یخچال از آن استفاده می شود.

برای سفارش یک یخچال با کیفیت نیاز به تولید کننده خوب دارید زیرا یک تولید کننده خوب باعث رضایت شما از خریدتان می شود پس در کنار کیفیت و زیبا بودن به فکر پیدا کردن یک تولید کننده درجه یک هم باید باشیم.

قیمت مناسب یک یخچال از همه ی اینها برای مشتریان مهم تر است برای همین ما برای مشتریان تخفیف های بسیار خوبی در نظر گرفته ایم و در کنار تخفیف منصفانه عمل کرده ایم تا مشتری از کمبود بودجه خود ناراحت نباشد. شرکت فریزان همانند شرکت های دیگر با توجه به بودجه مشتری ثبت سفارش می کند و با کیفیت های : بالا، متوسط، کم آنها را می سازد.

یخچال ایستاده دومتری

ویژگی های یخچال ایستاده دومتری

یخچال ایستاده دومتری

یخچال ایستاده دومتری برای داشتن عملکردی خوب و عالی بایستی ویژگی هایی را دارا باشد. تا در زمان استفاده و نگهداری مواد غذایی دچار مشکل نشویم.

یخچال ایستاده دومتری به خاطر اندازه و سنگینی که دارد در کارخانه یخچال صنعتی فریزان هم تولید می شود، چرخ هایی در قسمت زیر یخچال برای جابه جایی راحت و سریع نصب می شود.

داشتن ترمز چرخ برای جلوگیری از هرگونه حرکت و غلتیدن ناگهانی در این محصولات تعبیه شده است. اسکلت کشی آهنی در زمان ساخت یخچال ایستاده دومتری یکی از ویژگی های مهم است که برای یخچال ایستاده دومتری با فشار بار یخچال به کار می رود.  نصب یک کمپرسور با قدرت و توانایی لازم متناسب با میزان کار و اندازه یخچال  ایستاده دومتری بزرگ بسیار مهم است.

زیرا با حجم فشار بالایی که برای سرما ی یکنواخت در تمام فضای یخچال مورد نیاز است یک موتور با قدرت می تواند این نیاز را برطرف نماید. و زیر این بار فشار کم نیاورد که با توجه به گفته های قبلی موتور دانفوس مورد اعتماد است. یخچال ایستاده دومتری کم مصرف برای پرداخت هزینه کمتر انرژی برای صاحبان انواع یخچال ایستاده دومتری دارای حائز اهمیت می باشد.نورپردازی زیبا در داخل یخچال ویترایستاده دو متری برای نمایش هر چه بهتر و زیبا تر مواد غذایی به جذب مشتریان خوش ذوق بسیار موثر و کارآمد می باشد.

یخچال ایستاده دومتری

تولید کنندگان یخچال ایستاده دومتری با کیفیت

یخچال ایستاده دومتری

تولید کنندگان یخچال ایستاده دومتری در انواع مدل در شهرک های صنعتی و بالاخص در اطراف تهران  و در سایر شهر های ایران مشغول فعالیت در این حوزه می باشند.

تولید کنندگان یخچال صنعتی در استان تهران با فروش و خرید انواع یخچال صنعتی با قیمت صادراتی توانسته به عنوان قطب اقتصادی ایران موفق باشد. که تولید کنندگان یخچال ایستاده دومتری تولیدی خود را با کیفیت های متفاوتی در بازار عرضه می کنند؛ فروش یخچال ایستاد دومتری در تهران در خیابان پیروزی یکی از مراکز اصلی عرضه و پخش این محصول صنعتی می باشد.

تقاضا برای خرید یخچال ایستاده دومتری ارزان از سوی بسیاری از مشتریان موجب شده تا بعضی از فروشندگان محصولات خود را برای فروش بیشتر و کسب درآمد بهتر به قیمت درب کارخانه انجام دهند.

شرکت فریزان امکان خریداری به صورت اینترنتی یعنی غیر حضوری و به صورت حضوری را فراهم کرده که مشتریان هر کدام از این دو مورد را دوست داشتند آنگونه خرید کنند. این شرکت فروشگاهی را برای بازدید مشتریان از یخچال ها به صورت حضوری  فراهم کرده تا مشتریان یخچال های مورد نظر خود را از نزدیک ببینند.

برای ثبت سفارشات کافیست فرم را پر کنید و یا با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

یخچال ایستاده دو متری

فروش یخچال ایستاده دو متری با قیمت ارزان

  فروش یخچال ایستاده دو متری با قیمت ارزان اما با کیفیتی مثال زدنی و …