تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال ایستاده / شرکت بازرگانی یخچال ایستاده سوپرمارکت

شرکت بازرگانی یخچال ایستاده سوپرمارکت

شرکت بازرگانی یخچال ایستاده سوپرمارکت محصولات خود را از طریق سایت های آنلاین به قیمت مناسب ارائه می دهد. انواع یخچال های ایستاده دارای رده انرژی A و سیستم توزیع انرژی یکنواخت هستند.

این نوع یخچال ها با ارتفاع کم تولید می‌شوند و کاربرد آن فقط محدود به سوپرمارکت‌ها نمی‌باشد. بلکه دیگر مکان‌ها مانند بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها و آزمایشگاه مجهز به این نوع یخچال ها می باشند.

شرکت بازرگانی <a href=یخچال ایستاده سوپرمارکت” class=”img-responsive aligncenter”>

اهمیت تمیز کردن خطوط تخلیه یخچال فروشگاهی

اهمیت تمیز کردن خطوط تخلیه <a href=یخچال فروشگاهی” class=”img-responsive aligncenter”> از مهمترین تجهیزات فروشگاه ها که باید به طور صحیح کار کنند و مانع فاسد شدن برخی مواد غذایی مثل لبنیات، گوشت، مرغ و غیره شوند، یخچال است. که معمولاً این مدل یخچال ها دوام بیشتری نسبت به دیگر یخچال ها دارند. نظافت یخچال نه تنها در نگهداری بلند مدت مواد غذایی تاثیر دارد، بلکه باعث عملکرد مثبت یخچال و طولانی شدن عمر یخچال ‌شود.

لازم است بدانیم یخچال طوری باید نصب شود که جریان هوا برای موتور یخچال به راحتی صورت گیرد. برای تمیز کردن داخل و خارج یخچال پارچه رطوبت داری را برداشته و به راحتی روی سطوح داخل و خارج آن کشید. زمان تمیز کردن یخچال توجه داشته باشید که واشر درب یخچال سالم باشد و اگر نیاز به تعویض دارد، سریع تعویض گردد.

سیم‌پیچی کندانسور از دیگر جاهای مهم یخچال است که باید تمام طول استفاده از یخچال همیشه تمیز بماند. سیم پیچی کندانسور در داخل یک قاب قرار دارد، که به وسیله‌ی دستمال مرطوب به راحتی قابل تمیز کردن است.

تمیز کردن خطوط تخلیه یخچال از مهم‌ترین و حساس‌ترین اجزای یخچال بوده و نیازمند فرد متخصص و با تجربه است. این فرایند خیلی طولانی بوده و رابطه مستقیم با نوع عملکرد یخچال دارد. به طور کلی نظافت یخچال و تجهیزات این قبیل باعث عمر طولانی آن و از همه مهمتر در مصرف انرژی صرفه جویی می‌گردد.

فروشنده اصلی انواع یخچال ایستاده سوپرمارکت

فروشنده اصلی انواع <a href=یخچال ایستاده سوپرمارکت” class=”img-responsive aligncenter”> فروشنده یخچال ایستاده بهترین مکان برای فروش محصولات خود را فروشگاه‌های آنلاین می‌دانند، که به دلیل حذف تمامی واسطه ها، قیمت به صرفه تر از خرید حضوری آن است. علاوه بر این، فروشندگان طرح های اقساطی فروش محصولات خود را نیز در دستور کار قرار دادند.

بستر اینترنت نقش موثری در خرید و فروش انواع کالاهای اساسی و تجهیزات سوپرمارکت دارد. برخی از این امتیازات تحویل کالای مورد نظر درب منزل، همچنین نصب رایگان آن، امکان مشاهده و مقایسه مدلهای دیگر و مشاوره تخصصی رایگان‌ در رابطه با کالای مورد نطر می باشد. خرید در فروشگاه های اینترنتی بدون اتلاف وقت و در تمام طول شبانه روز صورت می‌گیرد.

انواع یخچال ایستاده شامل، تک درب ۶۰ سانت، تک درب ۶۵ سانت، تک درب ۷۰ سانت، تک درب ۹۰ سانت، دو درب ۱۲۰ سانت، دو درب ۷۰ سال به صورت پایین و بالا، دو درب یک و نیم متری ،سه درب ویترینی، چهار درب و شش درب است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

بهترین برند فروش ارزان قیمت یخچال صنعتی

  یخچال و فریزر ویترینی در بهترین برند در بازار در تنوع بالا در مدل …

دیدگاهتان را بنویسید