تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال صنعتی / صادر کنندگان یخچال صنعتی سوپر مارکت

صادر کنندگان یخچال صنعتی سوپر مارکت

صادر کنندگان یخچال صنعتی سوپر مارکت را به تمام نقاط ایران و نیز کشور های دیگر صادر می کنند و سود بیشتری را دریافت می کنند که برای صادرات محصول خود فوت و فن روش های خاصی را دارند و به صورت مستقیم و غیر مستقیم می باشد که در روش مستقیم واسطه ای در میان نیست اما در روش غیر مستقیم حد اقل یک واسطه در میان است مثل شرکت صادر کننده یا شرکت های بازاریابی واسطه می شوند.

صادر کنندگان <a href=یخچال صنعتی سوپر مارکت” class=”img-responsive aligncenter”>

مدرن ترین انواع یخچال صنعتی

مدرن ترین انواع یخچال صنعتی مدرن ترین یخچال های صنعتی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های نوین تولید می شوند که به صورت تک درب، دو درب، سه درب و… می باشند که به عنوان یخچال های ویترینی در مغازه ها و فروشگاه ها و قنادی ها و…. برای دید بهتر مشتری و حتی جلب مشتری استفاده می شوند و به صورت تاج دار و بی تاج موجود هستند دارای طبقات نشکن می باشند.

بدنه این یخچال ها از استیل بسیار مقاومی تشکیل شده است و دارای انواع اندازه یک متری، دو متری و… می باشند که متناسب با بودجه و نوع مصرفی مغازه داران به فروش می رسد و نیز به صورت ایستاده می باشند و به شکل یک طرف نما و دوطرفه نما هستند و دارای درجه خنک کنندگی مناسب با نوشیدنی و خوراکی و مواد غذایی می باشند .

امروزه برای مدرن تر شدن و محبوب شدن این یخچال های صنعتی بدنه آن را از گالوانیزه درست می کنند که بتوانند آن ها را با رنگ های متفاوت در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند و تنوع در آن ها ایجاد کنند و همچنین این نوع هم دارای نما یک طرفه و دو طرفه می باشد، و درب باز شونده آن ها از جنس سکوریت می باشد، که قیمت یخچال با بدنه گالوانیزه ارزان تر می باشد.

قیمت تکی یخچال صنعتی سوپر مارکت

قیمت تکی یخچال صنعتی سوپر مارکت قیمت یخچال صنعتی بستگی به کارایی و عملکردی دارد که اگر از جنس خوب و مواد درجه یک درست شده باشد دارای قیمت بالا و اگر از جنس نامرغوب و مواد غیر مرغوب درست شده باشد قیمت نیز کاهش می یابد.

قیمت تکی یخچال ها بستکی به اندازه و نوع درب و سایز و… دارد مه هرچه بزرگتر باشد قیمت بیشتر و هرچه کوچک تر باشد قیمت پایین تر دارد .

همچنین بستگی به کاربرد آن دارد که برای چه فروشگاهی یا مغازه و ….. باشد دارد، که البته باید دانست که قیمت یخچال نوشیدنی با یخچال مواد غذایی ،گوشتی پروتئینی و…. هر کدام فرق دارد. این قیمت را شرکت تولید کننده تعیین می کنند که با توجه به مواد به کار رفته و قطعات آن حساب می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال صنعتی

لیست قیمت یخچال صنعتی در کارخانه در فروش اینترنتی

با توجه به اهمیت قیمت یخچال صنعتی در مدل های یخچال و فریزر ایستاده و …

دیدگاهتان را بنویسید