صادر کنندگان یخچال صنعتی سوپر مارکت

صادر کنندگان یخچال صنعتی سوپر مارکت را به تمام نقاط ایران و نیز کشور های دیگر صادر می کنند و سود بیشتری را دریافت می کنند که برای صادرات محصول خود فوت و فن روش های خاصی را دارند و به صورت مستقیم و غیر مستقیم می باشد که در روش مستقیم واسطه ای در میان نیست اما در روش غیر مستقیم حد اقل یک واسطه در میان است مثل شرکت صادر کننده یا شرکت های بازاریابی واسطه می شوند.

صادر کنندگان یخچال صنعتی سوپر مارکت

مدرن ترین انواع یخچال صنعتی

مدرن ترین انواع یخچال صنعتی مدرن ترین یخچال های صنعتی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های نوین تولید می شوند که به صورت تک درب، دو درب، سه درب و… می باشند که به عنوان یخچال های ویترینی در مغازه ها و فروشگاه ها و قنادی ها و…. برای دید بهتر مشتری و حتی جلب مشتری استفاده می شوند و به صورت تاج دار و بی تاج موجود هستند دارای طبقات نشکن می باشند.

بدنه این یخچال ها از استیل بسیار مقاومی تشکیل شده است و دارای انواع اندازه یک متری، دو متری و… می باشند که متناسب با بودجه و نوع مصرفی مغازه داران به فروش می رسد و نیز به صورت ایستاده می باشند و به شکل یک طرف نما و دوطرفه نما هستند و دارای درجه خنک کنندگی مناسب با نوشیدنی و خوراکی و مواد غذایی می باشند .

امروزه برای مدرن تر شدن و محبوب شدن این یخچال های صنعتی بدنه آن را از گالوانیزه درست می کنند که بتوانند آن ها را با رنگ های متفاوت در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند و تنوع در آن ها ایجاد کنند و همچنین این نوع هم دارای نما یک طرفه و دو طرفه می باشد، و درب باز شونده آن ها از جنس سکوریت می باشد، که قیمت یخچال با بدنه گالوانیزه ارزان تر می باشد.

قیمت تکی یخچال صنعتی سوپر مارکت

قیمت تکی یخچال صنعتی سوپر مارکت قیمت یخچال صنعتی بستگی به کارایی و عملکردی دارد که اگر از جنس خوب و مواد درجه یک درست شده باشد دارای قیمت بالا و اگر از جنس نامرغوب و مواد غیر مرغوب درست شده باشد قیمت نیز کاهش می یابد.

قیمت تکی یخچال ها بستکی به اندازه و نوع درب و سایز و… دارد مه هرچه بزرگتر باشد قیمت بیشتر و هرچه کوچک تر باشد قیمت پایین تر دارد .

همچنین بستگی به کاربرد آن دارد که برای چه فروشگاهی یا مغازه و ….. باشد دارد، که البته باید دانست که قیمت یخچال نوشیدنی با یخچال مواد غذایی ،گوشتی پروتئینی و…. هر کدام فرق دارد. این قیمت را شرکت تولید کننده تعیین می کنند که با توجه به مواد به کار رفته و قطعات آن حساب می شود.

اشتراک گذاری این مقاله

جهت مشاوره و سفارش و یا استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.

با انتقادات و نظرات و پرسش و پاسخ‌های ارزشمندتان در بخش دیدگاه‌ها در جهت بهبود کیفیت خدمات، ما را یاری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

یخچال صنعتی

تولید کنندگان عمده یخچال صنعتی سوپر مارکت

یخچال صنعتی سوپرمارکت به صورت عمده در برند های گوناگون در کارخانه های مختلف تولیدمی‌شود که تولید کنندگان فعال در عرصه یخچال صنعتی آن را در طرح و سایزهای مختلف ت

یخچال ایستاده

بازار عرضه یخچال ایستاده فروشگاهی

انسان از گذشته تا كنون نیازمند مکانی خنک برای نگهداری مواد غذایی خود می باشد. در گذشته استفاده از ظروف سفالی و حفر آن در زیر زمین برای جلوگیری از فاسد شدن ماده

یخچال ایستاده

سفارش ارزان ترین یخچال ایستاده سوپر مارکت

یخچال های ایستاده، از جمله لوازم ابتدایی در هر سوپر مارکت و فروشگاه زنجیره ای می باشد. یعنی محصولات غذایی را به صورت سالم در شرایط مطلوب حفظ نموده تا نیازمندی ه