فرشندگان عمده یخچال صنعتی سوپر مارکت

یخچال صنعتی سوپر مارکت به یکی از محصولات پرطرفدار و پر کاربرد در سال های اخیر تبدیل شده و در هر سوپر مارکت کوچک و بزرگ حداقل یک یخچال صنعتی برای نگهداری مواد غذایی فاسد شدنی مانند ماست و سایر فراورده های لبنی، گوشت، سوسیس و کالباس و نوشیدنی ها وجود دارد. به دلیل مصرف بالای برق این یخچال های صنعتی، صاحبان سوپر مارکت ها در هنگام خرید این محصول به دنبال اجناس با کیفیت بالا و مصرف برق مناسب هستند تا علاوه بر دوام یخچال، در مصرف برق و هزینه قبض آن نیز صرفه جویی گردد.

فرشندگان عمده یخچال صنعتی سوپر مارکت

تنظیم درجه یخچال صنعتی در زمستان و تابستان

تنظیم درجه یخچال صنعتی در زمستان و تابستان عملکرد یخچال های صنعتی و غیر صنعتی یا همان خانگی به این صورت است که گرمای درون محفظه را گرفته و به بیرون از یخچال هدایت می کند. میزان دمای بیرون از یخچال تاثیر مستقیمی بر نحوه کارکرد موتور یخچال و همچنین میزان بازدهی آن می گذارد. حتی در صورت باز نشدن درب یخچال نیز تبادل دما بین داخل و بیرون وجود داشته و بخشی از سرمای درون محفظه در برخورد با گرمای بیرون از آن تلف می شود.

بنابراین واضح است که هنگام باز و بسته شدن درب یخچال حجم بیشتری از هوای سرد درون آن با سرعت زیاد به بیرون از محفظه منتقل شده و هوای گرم جایگزین آن می گردد. لذا تنظیم صحیح و اصولی دمای درون محفظه یخچال در فصل گرم و سرد یعنی تابستان و زمستان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در فصل پاییز و زمستان که دمای هوای بیرون اختلاف کمی با دمای داخل یخچال دارد، می توان با کاهش دمای یخچال استهلاک دستگاه را کاهش داده و در مصرف برق نیز صرفه جویی نمود.

اما در فصل بهار و تابستان که با افزایش دمای هوا مواجه هستیم لازم است دمای درون محفظه به میزان مشخصی کاهش داده شود تا در هنگام باز و بسته شدن درب یخچال، افزایش دمای درون آن محسوس نباشد. بنابراین و بر طبق توصیه متخصصین بهتر است در فصل گرم بهار و تابستان، دمای یخچال بر روی 3 تا 4 درجه سانتیگراد تنظیم شود. همچنین دمای توصیه شده در فصل سرد پاییز و زمستان نیز بازه بین 4 تا 5 درجه سانتیگراد اعلام شده است.

پخش کننده یخچال صنعتی سوپر مارکت ارزان

پخش کننده یخچال صنعتی سوپر مارکت ارزان شرکت ما به عنوان پخش کننده یخچال صنعتی و غیر صنعتی در سراسر کشور شناخته شده و آماده ارسال محصولات متنوع خود به تمامی شهرها و روستاهای کشور می باشد. مجموعه ما با قیمت های رقابتی خود توانسته علاوه بر جذب فروشندگان عمده یخچال، به طور مستقیم با صاحبان سوپر مارکت های کوچک و بزرگ نیز همکاری نموده و سفارشات را در کمترین زمان ممکن به آنها تحویل نماید.

اشتراک گذاری این مقاله

جهت مشاوره و سفارش و یا استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.

با انتقادات و نظرات و پرسش و پاسخ‌های ارزشمندتان در بخش دیدگاه‌ها در جهت بهبود کیفیت خدمات، ما را یاری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

یخچال صنعتی
یخچال صنعتی

قیمت یخچال صنعتی کوچک قنادی

امروزه در فروشگاه های شیرینی فروشی و قنادی ها ست یخچال صنعتی در نمایی زیبا و جذاب موجب شده که علاوه بر هماهنگی و نظم جلوه

یخچال ایستاده

قیمت انواع یخچال ایستاده فروشگاهی

یکی از تجهیزات سرمایشی مورد نیاز برای فروشگاه ها که از آن برای خنک و
تازه نگه داشتن برخی از اقلام خوراکی بهره می برند، یخچال است که در مدل
های مختلف تعریف شده

یخچال صنعتی
یخچال صنعتی

فروش یخچال صنعتی مستقیم

  یخچال صنعتی در انواع گوناگون با روش های مختلف به فروش می رود و اما چگونه می توان این محصولات را به صورت مستقیم و با

یخچال ایستاده

نمایندگی فروش یخچال ایستاده سوپر مارکت

استفاده‌ از یخچال ایستاده سوپر مارکت باعث شده تا شما بتوانید مواد خوراکی را در محیطی خنک و بدور از آلودگی نگهداری کنید. این یخچال دارای سایز و مدل های مختلف است