تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال صنعتی / فرشندگان عمده یخچال صنعتی سوپر مارکت

فرشندگان عمده یخچال صنعتی سوپر مارکت

یخچال صنعتی سوپر مارکت به یکی از محصولات پرطرفدار و پر کاربرد در سال های اخیر تبدیل شده و در هر سوپر مارکت کوچک و بزرگ حداقل یک یخچال صنعتی برای نگهداری مواد غذایی فاسد شدنی مانند ماست و سایر فراورده های لبنی، گوشت، سوسیس و کالباس و نوشیدنی ها وجود دارد. به دلیل مصرف بالای برق این یخچال های صنعتی، صاحبان سوپر مارکت ها در هنگام خرید این محصول به دنبال اجناس با کیفیت بالا و مصرف برق مناسب هستند تا علاوه بر دوام یخچال، در مصرف برق و هزینه قبض آن نیز صرفه جویی گردد.

فرشندگان عمده یخچال صنعتی سوپر مارکت

تنظیم درجه یخچال صنعتی در زمستان و تابستان

تنظیم درجه یخچال صنعتی در زمستان و تابستان عملکرد یخچال های صنعتی و غیر صنعتی یا همان خانگی به این صورت است که گرمای درون محفظه را گرفته و به بیرون از یخچال هدایت می کند. میزان دمای بیرون از یخچال تاثیر مستقیمی بر نحوه کارکرد موتور یخچال و همچنین میزان بازدهی آن می گذارد. حتی در صورت باز نشدن درب یخچال نیز تبادل دما بین داخل و بیرون وجود داشته و بخشی از سرمای درون محفظه در برخورد با گرمای بیرون از آن تلف می شود.

بنابراین واضح است که هنگام باز و بسته شدن درب یخچال حجم بیشتری از هوای سرد درون آن با سرعت زیاد به بیرون از محفظه منتقل شده و هوای گرم جایگزین آن می گردد. لذا تنظیم صحیح و اصولی دمای درون محفظه یخچال در فصل گرم و سرد یعنی تابستان و زمستان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در فصل پاییز و زمستان که دمای هوای بیرون اختلاف کمی با دمای داخل یخچال دارد، می توان با کاهش دمای یخچال استهلاک دستگاه را کاهش داده و در مصرف برق نیز صرفه جویی نمود.

اما در فصل بهار و تابستان که با افزایش دمای هوا مواجه هستیم لازم است دمای درون محفظه به میزان مشخصی کاهش داده شود تا در هنگام باز و بسته شدن درب یخچال، افزایش دمای درون آن محسوس نباشد. بنابراین و بر طبق توصیه متخصصین بهتر است در فصل گرم بهار و تابستان، دمای یخچال بر روی 3 تا 4 درجه سانتیگراد تنظیم شود. همچنین دمای توصیه شده در فصل سرد پاییز و زمستان نیز بازه بین 4 تا 5 درجه سانتیگراد اعلام شده است.

پخش کننده یخچال صنعتی سوپر مارکت ارزان

پخش کننده یخچال صنعتی سوپر مارکت ارزان شرکت ما به عنوان پخش کننده یخچال صنعتی و غیر صنعتی در سراسر کشور شناخته شده و آماده ارسال محصولات متنوع خود به تمامی شهرها و روستاهای کشور می باشد. مجموعه ما با قیمت های رقابتی خود توانسته علاوه بر جذب فروشندگان عمده یخچال، به طور مستقیم با صاحبان سوپر مارکت های کوچک و بزرگ نیز همکاری نموده و سفارشات را در کمترین زمان ممکن به آنها تحویل نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال صنعتی

لیست قیمت یخچال صنعتی در کارخانه در فروش اینترنتی

با توجه به اهمیت قیمت یخچال صنعتی در مدل های یخچال و فریزر ایستاده و …

دیدگاهتان را بنویسید