تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال ایستاده نوشابه / قیمت یخچال ایستاده دو متری چند است؟

قیمت یخچال ایستاده دو متری چند است؟

قیمت یخچال ایستاده دو متری با توجه به کیفیت و اندازه آن فرق می کند شما می توانید برای دریافت قیمت بروز و دقیق با واحد فروش شرکت و کارخانه فریزان تماس گرفته و جویا شوید. یخچال ایستاده دو متری

با توجه به مشکلاتی که در چند سال اخیر به وجود آمده است قیمت ها بالا و پایین می شود و همین باعث می شود که ما نتوانیم قیمت بروز و دقیق را خدمتتان عرض کنیم، نکته ای را باید خدمتتان عرض کنیم: قطعات مورد استفاده در یخچال کیفیت یخچال را تعیین می کنند و کیفیت یخچال هم قیمت یخچال مد نظر شما را تعیین می کند.

روش های خرید یخچال ایستاده دو متری از شرکت فریزان

شما می توانید به ۳ روش زیل خریداری کنید:

اینترنتی {غیر حضوری}

حضوری

تلفنی

یخچال ایستاده دو متری

خرید اینترنتی: روشی است که با کمک آن در وقت صرفه جویی می شود و اینکه هر کسی اگر مشغله و یا مشکلی دارد که نمی تواند به صورت حضوری خرید فرماید می تواند از این طریق خریداری کند، حذف هزینه رفت و آمد به کارخانه و فروشگاه و اینکه با کمک این روش سریع و راحت تر خرید کنید.

خرید حضوری: روشی است که می توانید از نزدیک کیفیت محصولات را بسنجید و آن ها را مشاهده فرمایید و با تولید کننده رو در رو ارتباط بگیرید.

خرید تلفنی: این روش همانند روش اینترنتی است که در کنار خرید اینترنتی انجام می شود و همان مزایا را دارد و اینکه با کمک این روش می توانید با تولید کننده از طریق صدا ارتباط بگیرید.

این شرکت خریداری محصولات را با این ۳ روش امکان پذیر کرده و می توانید از هر روشی که راحت تر و مورد دلخواهتان است را انتخاب نمایید، ما در هر صورت محصولات مد نظرتان را با باربری ها مطمئن و سریع به دستتان می رسانیم.

تولید یخچال ایستاده دو متری

امروز به خاطر مصرف و احساس نیاز زیادی که مغازه داران به انواع یخچال ایستاده دو متری دارند، تولید کنندگان بسیاری برای رفع این نیاز ها قدم به میدان تولید و توزیع این محصولات گذاشته اند. عایق بندی این نوع یخچال های صنعتی از تزریق فوم پلی یورتان می باشد و جنس بدنه آن از استیل است که این نوع قطعات را شرکت فریزان و برخی دیگر تولید کنندگان در محصولات خود می گذارند.

قیمت یخچال های ایستاده دو متری رابطه بسیار مستقیمی با مواد اولیه تولید یخچال های ایستاده دو متری و صنعتی دارد، و با نوسانات قیمت مواد اولیه قیمت این یخچال ها هم افرایش یا کاهش پیدا خواهد نمود.یخچال ایستاده دو متری

در بازار اگر خواسته باشید یخچال دو متری را به صورت عمده خریداری نمایید باید از تولید کننده ای خرید کنید که دارای کیفیت بلا و گارانتی و خدمات پس از فروش باشد، شرکت فریزان هم دارای گارانتی، ضمانت، خدمات پس از فروش می باشد که می توانید اطلاعات بیشتر را در بند زیر بخوانید:

گارانتی محصولات شرکت فریزان  به چه صورت است؟

این شرکت محصولات خود را با گارانتی های ۱۸ ماهه به فروش می رساند.

ضمانت محصولات شرکت فریزان به چه صورت است؟

ضمانت این محصولات از ۱۸ ماه تا ۳۰ است.یخچال ایستاده دو متری

خدمات پس از فروش شرکت فریزان چند سال است؟

خدمات پس از فروش این محصول تا ۵ سال می باشد.

شما می توانید با وجود این چند ویژگی از معتبر بودن تولید کننده اگاه بشوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال ایستاده تک درب

فروش مستقیم ارزان قیمت یخچال ایستاده تک درب از کارخانه

فروش مستقیم ارزان در قیمت یخچال ایستاده تک درب بدون واسطه از درب کارخانه با …