تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال ایستاده سوپرمارکت / قیمت یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت

قیمت یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت

قیمت یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت به مراتب از مدل های قدیمی پایین تر است زیرا این محصولات به این خاطر یخچال ویترینی جدید خوانده می شوند که از موتورهای کم مصرف برای آنها استفاده شده است .

یخچال ویترینی ایستاده جدید توسط تولید کننده در سایزها و طراحی های متفاوت با یکدیگر ساخته می شوند و هر سازنده یخچال صنعتی که ابتکار و خلاقیت بیشتری در ساخت محصولات جدید برودتی صنعتی به کار گیرد، بدون شک مشتریان راضی بیشتری  در بازار بدست خواهد آورد.

یخچال ویترینی ایستاده

انواع یخچال ویترینی ایستاده سوپر مارکت

یخچال ویترینی سوپر مارکت در انواع زیادی تولید شده ومشتریانی که سلیقه شان حتی مدل های بازار را نمی پسندد، می توانند سفارش ساخت یخچال ویترینی ایستاده با سلیقه خود را به تولید کننده بدهند تا در مدت زمان چند روز تولید کننده محصول مورد نظرشان را آماده تحویل نماید.

در سوپر مارکت ها دو مدل یخچال ویترینی دیده می شود، یکی یخچال ویترینی پشت بسته، که فقط از جلو دستگاه به وسیله دربهای ویترینی شیشه ای و کشویی یا لولایی می توان به مواد غذایی دسترسی پیدا کرد. ودوم یخچال ویترینی دوطرف شیشه که دیدن مواد غذایی به سهولت از قسمت جلو دستگاه وپشت انجام پذیر است که هر کدام ازاین مدل ها باید با شرایط و مکان نصب دستگاه، مورد بررسی قرار گیرد.

از جمله موارد کاربری در سوپرمارکت ها، یخچال ویترینی کوچک می باشد، این مدل یخچال به دلیل کم حجم بودن توجه مشتریان مغازه یا سوپر مارکت را به خود جلب می کنند.

انواع یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت

 • یخچال ویترینی ایستاده نوشیدنی
 • یخچال ایستاده ۶۰ سانتی
 • یخچال ایستاده ۷۰ سانتی
 • یخچال ایستاده ۸۰ سانتی
 • یخچال ویترینی ۱۵۰ سانتی
 • یخچال ویترینی ۲متری
 • و…

 

یخچال ویترینی ایستاده

برندهای تولید کننده یخچال ویترینی

کارخانه های بزرگ و کوچک در کشورمان مشغول تولید انواع یخچال صنعتی هستند. این کارخانه ها با کار بی وقفه خود توانسته اند ۹۰درصد بازار داخلی کشور را تامین کنند و جلوی ورود برندهای خارجی به ایران را گرفته اند.

شرکتهای معروف در عرصه تولید یخچال صنعتی مانند شرکت صنایع برودتی فریدونی، شرکت یخچال صنعتی زیمان، شرکت صنایع برودتی زاگرس، شرکت یخچال صنعتی یخ نوش و …

یکی از برندهایی که خوش درخشیده است، شرکت الکترواستیل سازنده یخچال های صنعتی وخانگی می باشد.

یخچال صنعتی زیمان نیز ازشرکت های برند ایرانی است که محصولاتی با برودت بسیار عالی تولید می کند. این کارخانه انواع یخچال ویترینی ایستاده سوپر مارکت را تولید می نماید.

 

تولیدات شرکت یخچال صنعتی الکترواستیل

 • یخچال ویترینی فروشگاهی
 • فریزرویترینی فروشگاهی
 • یخچال ویترینی ایستاده
یخچال ویترینی ایستاده

قیمت عمده یخچال ویترینی جدید ایستاده سوپر مارکت

یخچال ویترینی ایستاده

یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت از نظر کاربرد واستفاده از آن بین همه محصولات برودتی صنعتی بیشترین تقاضا را دارد به همین خاطر وسعت تولید این دستگاهها توسط کارخانه های تولید کننده بیشتر است .
یخچال ویترینی سوپرمارکت در بازار تهران و شهرهای دیگر کشور به فروش می رسد و به صورت تکی و جزیی به مشتریان عرضه می شود .
اما فروشندگان اصلی بازار، باید خرید خود را به صورت عمده انجام دهند تا بتوانند رضایت  مشتریان جزیی و احیانا عمده را با عرضه محصولات خود بدست آورند.
البته خرید جزئی همیشه با قیمت بالاتری نسبت به خرید عمده انجام می شود، به همین خاطر تاجران و عمده فروشان یخچال صنعتی سعی و تلاش می کنند
با شرکت های متعدد وارد مذاکره شوند تا سود بیشتری از فروش عمده یخچال ویترینی صنعتی ببرند.

قیمت یخچال ویترینی سوپر مارکت در بازار

یخچال ویترینی ایستاده

همواره قیمت یکی از مهم ترین و ضروری ترین بخش در فروش محصول است، و تاجر نباید قیمت محصولی که برای فروش عرضه می کند را افزایش بی مورد دهد و یا قیمت آن را زیاد پایین ببرد زیرا کم و زیاد کردن قیمت برای فروش هر محصولی آسیب زننده خواهد بود و مشتریان را از خرید منصرف می کند. برای قیمت گذاری برای یخچال های صنعتی نیز حداکثر دقت را باید انجام دهیم تا سود بدست آمده پس از معلوم شدن هزینه های تولید بسیار پایین باشد تا از طرفی فروش انجام شود و از طرف دیگر مشتریان راضی بیشتری داشته باشیم. یخچال ویترینی جدید سوپر مارکت نیز از این اصل مهم که گفته شد مستثنی نیست و باید قیمت همیشه در نهایت رضایت طرفین خرید و فروش را فراهم آورد.

 

 

 

تولید کننده انواع یخچال ویترینی

یخچال ویترینی

با توجه به نیاز بازار به مدل های مختلف یخچال ویترینی واصناف مختلف که نیاز با این محصول دارند تولید کنندگان انواع یخچال ویترینی را تولید می کنند تا بتوانند تقاضای بازار را برای مدل های مختلف پاسخگو باشند

با توجه به تقاضای مشتریان برای انواع مختلف یخچال ویترینی بازار فروش این محصول با رونق خوبی همراه می باشد و تاجران گرامی می توانند سود خوبی برای فروش تکی و عمده از این بازار را کسب نمایند.
تعداد این تولید کنندگان در ایران به اندازه ای زیاد است که برای خرید محصول به راحتی می توان آن ها را پیدا کرد.
شهرک های صنعتی اطراف تهران یکی از مراکز ساخت و تولید این محصول صنعتی می باشد که انواع یخچال صنعتی را در ابعاد و مدل های مختلف تولید می کنند.

 

قیمت یخچال سوپرمارکت الکترواستیل

یخچال ویترینی ایستاده

قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت الکترواستیل در بازار با برند های دیگر دارای تفاوت می باشد این برند با سابقه تجربه سال ها فعالیت توانسته مشتریان بسیاری را جذب نماید اما شرکت فریزان می تواند شما را برای رسیدن به محصولی ارزان تر اما با کیفیتی عالی یاری نماید.

 

بهترین یخچال برای سوپرمارکت

یخچال ویترینی ایستاده

 

اغلب مشتریان برای خرید مراجعه می کنند به دنبال بهترین یخچال برای سوپرمارکت بازار را جست و جو می کنند تا بتوانند محصولی ایده ال و بدون هیچ عیب و نقصی خریداری نمایند.
شرکت فریزان می تواند با کادری مجرب در قسمت فروش شما را برای انتخاب یک محصول صنعتی عالی  با آخرین لیست قیمت یخچال ایستاده دو متری ایرانی در بازار راهنمایی کند تا بتوانید سا لها بدون هیچ دغدغه ای از ان استفاده کنید.

 بهترین یخچال ایستاده های ویترینی سوپرمارکت یخچالی است که با موتور سکاپ دانفوس ساخته شده ، اسکلتی مقاوم با بدنه ای از اسیتل نگیر مقاوم در برابر زنگزدگی ، سرمایی مناسب و یکنواخت در تمام طبقات یخچال داشته باشد تا بهترین بازدهی را داشته باشد.

قیمت یخچال بستنی سوپرمارکت

یخچال ویترینی ایستاده

قیمت یخچال فریزر بستنی در بهترین فروشگاه های تهران برای سوپرمارکت در کارخانه با نام با توجه به ابعاد  مدل قیمت گذاری می شود این فریزر صندوقی در اندازه های مختلفی در دو نوع :

 • فریزر صندوقی درب شیشه ای
 • فریزر صندوقی درب بلوکی 

 

 

یخچال بستنی درب شیشه ای

 

۳۰۰ لیتری

 

۴۰۰ لیتری

 

۴۵۰ لیتری

 

۵۰۰

لیتری

 

۵۵۰

لیتری

 

۶۰۰

لیتری

 

۸۰۰

لیتری

فریزر صندوقی درب بلوکی

 

۲۰۰

لیتری

 

۲۶۰

لیتری

 

۳۰۰

لیتری

 

 

 

 

 

 

قیمت یخچال ایستاده نوشابه

یخچال ویترینی ایستاده

قیمت یخچال ایستاده نوشابه در کیفیتی عالی با مدت گارانتی ۱۸ تا ۶۰ ماهه با استفاده از کمپرسورهای مختلف مانند سیبریا ، کلترون ، امبراکو ، سکاپ دانفوس موجب می شود دارای تفاوت هایی باشند.
ابعاد مختلف در این یخچال ایستاده تک درب یکی دیگر از دلایل متغییر بودن قیمت می باشد مانند: 

 • یخچال مینی نوشیدنی در ابعاد ۳ ، ۵ ، ۷ ، ۹ فوت و یخچال ایستاده نوشیدنی در ابعاد ۳۶ ، ۵۰ ، ۵۵ ، ۶۰ ، ۶۵ ، ۷۰ ، ۷۵ ، ۸۰  سانت تک درب 
 • یخچال ایستاده نوشابه دو درب ۱۱۵ ، ۱۲۰ سانت از مدل های این نوع یخچال ویترینی می باشد که با توجه به نیاز مشتری و نوع اصناف خریداری می شود.

 

لیست قیمت یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت

یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت در مراکز فروش بسیاری از شهر ها به فروش می رسد که قیمت یخچال ویترینی با توجه به مدل و نوع کیفیت دارای رنج قیمت های مختلفی می باشد.
با توجه به تنوع در مدل و درجه بندی کیفیت بهترین گزینه برای اطلاع از لیست قیمت یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت مراجعه به سایت های اینترنتی فروش یخچال صنعتی می باشد اینگونه شما می توانید قیمت روز انواع یخچال صنعتی را بدست بیاورید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

فروش یخچال ویترینی

فروش یخچال ویترینی قیمت ارزان

فروش یخچال ویترینی قیمت ارزان توسط بعضی از فروشگاهها عرضه می شود که توجه به …