تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال ویترینی / قیمت یخچال ویترینی میوه ای و سبزی فروشگاهی

قیمت یخچال ویترینی میوه ای و سبزی فروشگاهی

یخچال ویترینی میوه ای و سبزی فروشگاهی با توجه به ابعاد و انواع آنها دارای قیمت متفاوتی هستند، این دستگاه برای مصرف در غرفه های میادین تره بار، فروشگاهها، هایپر مارکتهای بزرگ و مجهز که دارای تنوع اجناسی که نیاز مشتریان را برطرف می کند مناسب می باشد.

 

یخچال ویترینی میوه ای ایستاده روباز

یخچال ویترینی میوه ای

تکنولوژی امروز به حدی پیشرفت کرده که با ورود به فروشگاههای بزرگ و کوچک راحتی مشتریان را فراهم ساخته است. از تجهیزات مدرنی که وارد این اماکن اقتصادی شده است، یخچال ویترینی جدید میوه ای ایستاده روباز می باشد.
این دستگاه زیبا و مدرن باعث تازگی میوه جات، سبزیجات و صیفی جات می شود. از موضوعات مهمی که متصدیان فروشگاههای بزرگ و هایپر مارکتها با آن به دلیل ضررهای زیادی که متحمل شده اند روبرو هستند.

خراب شدن میوه ها و سبزیجات می باشد . با بهره گیری از این دستگاه نگرانی های متصدیان این بخش اقتصادی برطرف می شود.

یخچال ویترینی میو ه ای

یخچال ویترینی میوه ای

این نوع یخچال ها که با استقبال زیادی از طرف کاربران خود مواجه شده است، دارای سیستم گردش هوای یکنواخت در سرتاسر محصول برای تازگی میوه است.

طبقات یخچال ویترینی ایستاده بدون درب،  منافذی دارند تا در مدت زمان بسیار کم سرمای تولید شده توسط موتور وسیستم مرکزی را پخش کنند. شرکت های خارجی زیادی برای تولید یخچال ویترینی ایستاده برای میوه اقدام نموده اند تا سهم بیشتری از بازار، برای خود کسب نمایند.

البته شرکتها و تولید کنندگان ایرانی نیز انواع و مدلهای زیادی ساخته و تولید نموده اند. صادرات یخچال ویترینی میوه ای و سبزی به کشورهای عراق، ترکمنستان، روسیه و افغانستان از کشورمان انجام می شود. که مورد استقبال زیادی به دلیل سلیقه خوب تولید کنندگان ایرانی در ساخت این دستگاه ها قرار گرفته است.

یخچال ویترینی میوه ای به اشکال مختلف از جمله بدون درب یا رو باز، مکعبی، آکواریومی،یخچال فریزر ایستاده و خوابیده برای استفاده در آبمیوه فروشی ها و شیرینی فروشی ها نیز کاربرد دارند.

یخچال ویترینی سبزیجات و صیفی جات

یخچال ویترینی میوه ای

مشتریان هر صنف اقتصادی به دنبال تهیه ملزومات خود هستند، و این موضوع مهم هرچه راحتی و قابل دسترس بودن بیشتری برای آنها فراهم نماید، با ارزش تر است.
یخچال ویترینی ایستاده برای میوه با ایجاد فضایی زیبا و قابل دسترس به مشتریان، حس راحتی را به آنها می دهد.

از مزیتهای مهم استفاده از این دستگاه ها مصرف کم انرژی برق است که موجب کاهش هزینه ها برای کارفرمایان فروشگاه ها می گردد.

آیا میوه و سبزیجات را باید در قفسه های متفاوت در یخچال ویترینی بدون درب قرار دهیم ؟

میوه ها به دلیل ساختار بهتر و قوی تری که نسبت به سبزیجات دارند باید در قفسه های متفاوت از همدیگر قرار بگیرند.
برای نگهداری میوه و سبزی و صیفی جات در یخچال ویترینی طول مدت نگهداری بسیار حائز اهمیت می باشد .

سبزیجات و صیفی جات حداکثر 2 روز و میوه ها بین 4 تا5 روز نباید بیشتر در طبقات یخچال ویترینی بمانند وباید زودتر به فروش برسند.

قیمت یخچال ویترینی ایستاده برای میوه  و سبزی

یخچال ویترینی میوه ای

فروشگاهها و مراکزی که مواد غذایی از جمله میوه و سبزی  با بهره گیری از یخچال ویترینی جدید بدون درب یا روباز در اختیار مشتریان خود قرار می دهند، سبزی و میوه فروشی مدرن راه اندازی نموده اند. و از این راه می توانند فروش خود را بسیار بیشتر از فروشگاههای سنتی و قدیمی انجام دهند.

از مزیتهای دیگر یخچال ویترینی برای میوه وسبزی قابل حمل بودن این دستگاهها است و جای هیچ نگرانی به دلیل داشتن چرخها یا غلطک های زیر دستگاه وجود ندارد.

یخچال ویترینی ایستاده برای میوه و سبزی با سفارش مشتری در طرح و اندازه مختلف تولید می شود و قیمت این دستگاهها به دلیل سفارشی سازی برای هر مشتری متفاوت خواهد بود.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی

خرید و فروش ارزان قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی عمده

خرید و فروش عمده در ارزان ترین قیمت یخچال ایستاده نوشیدنی برای تجارت داخلی و …