لیست قیمت انواع فریزر صندوقی و خانگی

فریزر صندوقی

قیمت فریزر صندوقی چقدر است؟ لیست قیمت انواع فریزر صندوقی و خانگی را کدام یک از مراکز پخش و شرکت های تولید کننده را قادر است با بهترین قیمت ها به مشتریان این محصول عرضه نمایند؟
فریزر صندوقی یکی از محصولات پر کاربرد و مهم در تجهیزات فروشگاه های زنجیره ای، سوپر مارکت ها، قصابی ها، قنادی ها، کافی شاپ ها و… می باشد.
این محصول در ابعاد و اندازه های مختلف با لیتراژ های گوناگون تولید می گردد، فریزر های صندوقی در برند ها و شرکت های گوناگون با کیفیت ها و قیمت های مختلف تولید می گردد و دلیل تفاوت قیمت این محصولات، سطح کیفیت آنها می باشد.
فریزر های صندوقی محیط و فضای کمتری را نسبت به فریزر های ایستاده اشغال می نماید و دارای فضای بزرگ تر و بیشتری در داخل آن می باشد و مواد غذایی بیشتری را در خود جای می دهد.
برای افتتاح و راه اندازی یک فروشگاه مواد غذایی در کنار فریزر هاای صندوفی انواع یخچال صنعتی های دیگر مانند یخچال سوپر مارکت، یخچال نوشابه، یخچال ویترینی، یخچال پرده هوا و…  کاربرد بسیاری دارد.شما می توانید برای دریافت قیمت یخچال ایستاده چهار درب و انواع یخچال های صنعتی با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

انواع فریزر صندوقی

فریزر صندوقی

فریزر های صندوقی در سه نوع درب بلوکی، صنعتی، درب شیشه ای تولید می گردد، این محصول در هر یک از فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و کوچک، سوپر مارکت ها، هایپر مارکت ها و… مورد استفاده قرار می گیرد.

فریزر صندوقی درب شیشه ای ۶۰۰ لیتری

فریزر صندوقی

فریزر صندوقی ۶۰۰ لیتری یکی از پر مصرف ترین و پر متقاضی ترین یخچال های صنعتی می باشد، این محصول مناسب برای سوپر مارکت ها، محصولات پروتئینی و قصابی ها و… می باشد که برای نگهداری از انواع محصولات غذایی گوشت، مرغ و ماهی و… مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول با مرغوب ترین و با کیفیت ترین متریال اولیه با مناسب ترین قیمت ها در شرکت فریزان تولید و به متقاضیان در تمام نقاط ایران و همچنین خارج از کشور عرضه می گردد.
شرکت فریزان یکی از معتبر ترین تولید کنندگان انواع یخچال صنعتی می باشد، شما می توانید با خرید با کیفیت ترین محصولات به همراه قیمت های مناسب از شرکت فریزان بهترین محصول مناسب برای فروشگاه خود را خریداری کنید.
جنس درب شیشه ای این محصول سیکوریت نشکن می باشد که خطر شکستن و ضربه را در محصول کاهش می دهد.

 

عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
جنس درب شیشه ای سیکوریت نشکن
طول ۱۵۵ سانتی متر
عرض ۶۱ سانتی متر
ارتفاع ۹۲ سانتی متر
جنس بدنه گالوانیزه
قدرت کمپرسور ۱/۳ اسب بخار

 

 

فریزر صندوقی ۳۰۰ لیتری درب شیشه ای

فریزر صندوقی

فریزر صندوقی درب شیشه ای در میان متقاضیان به نام های یخچال میهن، یخچال بستنی و… شناخته شده است، این محصول برای نگهداری از انواع بستنی ها، سبزیجات و مواد غذایی بسته بندی شده و… کاربرد دارد.
عایق بندی این محصول از نوع تزریق فوم پلی یورتان می باشد که از هدر رفتن سرمای یخچال جلوگیری می کند.

مشخصات فنی فریزر صندوقی ۳۰۰ لیتری درب شیشه ای

 

عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
جنس درب شیشه ای سیکوریت نشکن
دمای داخلی زیر صفر
جنس بدنه گالوانیزه
قدرت موتور ۳/۴ اسب بخار

 

قیمت فریزر صندوقی خانگی ۲۶۰ لیتری

فریزر صندوقی

فریزر صندوقی در دو مدل تک دوب و دو درب تولید می گردد، این دستگاه اغلب برای مصارف خانگی کاربرد دارد و که در خانواده های پر جمعیت مورد استفاده قرار می گیرد و دارای لیتراژ های گوناگون می باشد.
از این محصول برای نگهداری از نواع محصولات غذایی از جمله پروتئین ها مانند گوشت و مرغ و ماهی، سبزیجات و… استفاده می گردد.
این محصول با لیتراژ کمتر مانند ۱۰۰ لیتری برای خانوار های کم جمعیت و با لیتراژ های بیشتر و بزرگ تر مانند مدل ۳۰۰ لیتری، ۴۰۰ لیتری، ۵۰۰ لتری و… مناسب است.
شما می توانید برای دریافت  قیمت و مشخصات انواع یخچال صنعتی همچون یخچال فروشگاهی، یخچال ایستاده تک درب، یخچال ایستاده سه درب و…  با کارشناسان ما در شرکت فریزان تماس بگیرید.

اشتراک گذاری این مقاله

جهت مشاوره و سفارش و یا استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.

با انتقادات و نظرات و پرسش و پاسخ‌های ارزشمندتان در بخش دیدگاه‌ها در جهت بهبود کیفیت خدمات، ما را یاری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات مرتبط

یخچال صنعتی
یخچال صنعتی

قیمت فروش یخچال صنعتی با مشخصات

قیمت فروش یخچال صنعتی با کیفیت با توجه به نوع قطعات مورد استفاده شده در یخچال ها و کیفیت کالای مورد نظر متفاوت می باشد، در

یخچال صنعتی
یخچال صنعتی

لیست قیمت یخچال صنعتی

یخچال صنعتی یکی از ملزمات در هر یک از فروشگاه های مواد غذایی، سوپر مارکت ها، هایپر مارکت ها و… می باشد، این محصول تنوع گسترده