تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال صنعتی / پخش مستقیم یخچال صنعتی سوپر مارکت

پخش مستقیم یخچال صنعتی سوپر مارکت

یخچال های صنعتی سوپر مارکت مهم ترین نقش را در فرایند فعالیت مراکز خرید و سایر سوپر مارکت ها دارند که مهمترین وظیفه این تجهیزات، نگهداری از مواد غذایی می باشد.
با توجه به نقش مهم این یخچال در چنین مراکزی، پخش‌ مستقیم یخچال صنعتی سوپر مارکت به طور گسترده انجام می شود.
پخش مستقیم یخچال صنعتی از هر نظر مزیت های بسیار زیادی دارد که یکی از مهم ترین مزایای این نحوه توزیع، کاهش قیمت این محصول صنعتی است.

پخش مستقیم یخچال صنعتی سوپر مارکت

درباره یخچال صنعتی بیشتر بدانید

درباره یخچال صنعتی بیشتر بدانید یخچال های صنعتی یکی از نمونه های پیشرفته انواع تجهیزات سرمایشی هستند که برای نگهداری از مواد غذایی استفاده می شوند که قدرت سرمایش و خنک کنندگی این یخچال ها نسبت به یخچال های خانگی بسیار بیشتر است و طبیعتاً مصرف برق بالاتری دارند.
یخچال های صنعتی ابعاد و اندازه بزرگی دارند و می توانند حجم بیشتری از مواد غذایی را در خود جای دهند و از فاسد شدن آن ها جلوگیری کنند.

این گونه از یخچال ها معمولاً در آشپزخانه های بزرگ مراکز مختلف کاربرد دارند و همچنین بسیاری از سوپر مارکت ها، هتل ها، رستوران ها و کافی شاپ ها برای نگهداری از مواد غذایی خود این گونه از یخچال ها را بر می گزینند.

البته لازم به ذکر است این یخچال ها از نظر نوع موادی که در خود نگه می دارند نیز با یکدیگر متفاوت هستند.
به عنوان مثال، یخچال هایی که برای نگهداری از دارو های مختلف طراحی شده‌ اند با نمونه هایی که در سوپر مارکت ها مشاهده می کنیم، بسیار متمایز هستند و از لحاظ کنترل و اندازه گیری دما با یکدیگر متفاوت اند.

یخچال ها از لحاظ شکل ظاهری در دو دسته ایستاده و کابینتی دسته بندی می‌ شوند که معمولاً یخچال های صنعتی ایستاده ارتفاع بلندتری دارند و به صورت یک درب و یا دو درب طراحی شده اند.
جنس درب هر یک از انواع این یخچال ها از جنس فولاد ضد زنگ و یا شیشه نشکن است هر دو نوع جنس این درب ها مقاومت خوبی در برابر ضربه دارند.

قیمت یخچال صنعتی سوپر مارکت

قیمت یخچال صنعتی سوپر مارکت همان طور که گفته شد یخچال های صنعتی با توجه به نوع کاربری شان انواع گوناگونی دارند.
یخچال های صنعتی سوپر مارکت رایج ترین و پرفروش ترین نوع از نمونه های صنعتی یخچال ها هستند که همه ما حداقل یک نمونه از آن را در بازار مشاهده کرده ایم.

قیمت یخچال صنعتی به عوامل متعددی بستگی دارد؛ از آن جا که این یخچال ها توسط برند های خارجی نیز تولید می شوند، لذا در بازار شاهد تنوع بالایی در قیمت‌ های این محصول هستیم.
معمولاً یخچال های صنعتی سوپر مارکتی که توسط برند های خارجی ساخته شده اند قیمت بالاتری دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت یخچال صنعتی

لیست قیمت یخچال صنعتی در کارخانه در فروش اینترنتی

با توجه به اهمیت قیمت یخچال صنعتی در مدل های یخچال و فریزر ایستاده و …

دیدگاهتان را بنویسید