تولید یخچال صنعتی
خانه / یخچال ایستاده / یخچال ویترینی ایستاده با قیمتی مناسب

یخچال ویترینی ایستاده با قیمتی مناسب

یخچال ویترینی ایستاده

فروش انواع یخچال ویترینی ایستاده در طرح هایی شیک و چشمگیر با قیمتی مناسب برای سوپرمارکت ، قنادی ، قصابی ، کبابی ، رستوران ، داروخانه ، فروشگاه ، مغازه پروتئینی و… در ابعاد مختلف از طریق فروش اینترنتی به سایر نقاط ایران دسترسی را برای مشتریان آسان نموده است.

یخچال ویترینی ایستاده در مدل های متنوعی تولید می شود که مشتریان در این بازار می توانند به آسانی و خیلی سریع محصول مورد نیاز خود را در بهترین نوع از نظر

 • رنگ
 • کیفیت
 • ابعاد
 • قیمت
 • برندخریداری نمایند.

مشخصات یخچال ویترینی ایستاده سوپرمارکت

یخچال ویترینی ایستاده

مشخصات یخچال ویترینی سوپرمارکت در ابعاد متنوعی در کارخانه یخچال صنعتی تولید می شود که این موضوع برای مشتریان بسیار خوشایند می باشد زیرا که موجب می شود تا متناسب با
اندازه و فضای مغازه
میزان سرمایه 
سلیقه دلخواه
یخچال ایستاده سوپرمارکت را انتخاب نمایند.

مشخصات یخچال ویترینی ایستاده سوپر مارکت از نظر قطعات مورد استفاده در این محصول به صورت زیل است:

روشنایی و نور پردازی یخچال به گونه است که محصولات درون یخچال را به خوبی نشان داده و ال ای دی می باشد.

موتور این یخچال با توجه به انواع مختلف ان ها متفاوت است و برای بدست آوردن نام و مشصات موتور محصل مد نظرتان می توانید با واحد فروش شرکت فریزان تماس گیرید.

شیشه یخچال از سکوریت است که این شیشه بسیار ایمن است، می پرسید به چه دلیل ایمن است؟ زیرا این شیشه بر عکس شیشه های معمولی که مقع شکستن پرتاب می شوند این شیشه به تکه های کوچک تبدیل شده و به پایین می ریزد و باعث می شود اسیبی به فرد مقابل وارد نشود.

عایق بندی این یخچال از تزریق فوم پلی یورتان است که این ماده در برابر سایش ضربه و ترک خوردگی بسیار خوب است.

مشخصات یخچال های ویترینی سوپر مارکت با کیفیت این چند مورد بوده اند و شما با کمک این چند مورد می توانید یخچال خوبی را خرید کنید.

یخچال ویترینی شیک در مدل های متنوع 

 

یخچال ویترینی ایستاده

یخچال ایستاده تک درب

یک یخچال ویترینی شیک دارای نور پردازی است که حصلات را خوب نشان دهد استیکر زیبایی داشته باشد و یا اگر یخچال بزرگ است دارای استیل نگیر باشد زیبا بودن و تمیز بودن یک یخچال می توانید یخچال شیکی برای شما بسازد. یخچال ویترینی شیک در مدل های متنوع در سراسر کشور در حال فروش است و برخی از فروشندگان این محصول را گران تر از حد به فروش می گذارند. زیرا این محصول در دست افراد زیادی می چرخد و هر کدام از این فروشندگان سودی در قیمت محصول برای خود می گذارند و باعث زیاد شدن قیمت محصول می شود اگر شما این محصول را از خود تولید کننده خریداری فرمایید هیچ وقت نیاز به پرداختن این پول خود برای این قیمت های بالا نمی شوید.

این مدل یخچال در ابعاد:

۳۶ سانت
۵۰ سانت
۶۰ در ۶۰ و در ارتفاع ۲ متری
عرض ۷۰ سانت
عرض ۸۰ سانت
تولید می شود.

اگر می خواهید محصول شما شکیل باشد باید از تولید کننده ای خرید کنید که دارای امکانات بسیار زیادی است و دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب باشد.

یخچال ایستاده دو درب 

یخچال ویترینی ایستاده

این یخچال ویترینی ایستاده در ابعاد ۱ متر ، ۱۲۰ سانت ، ۲ متری ساخته می شود که دارای عرض ۷۰ سانت و ارتفاع ۲ متر می باشد.

یخچال ویترینی جدید

یخچال ویترینی ایستاده

مدل ها و طرح های جدیدی که به تازگی از این نوع یخچال وارد بازار شده بیشتر در طرح و کیفیت یخچال ها دیده می شود کیفیت یخچال ها بیشتر شده و در طرح های مختلفی در حال ساخت می باشد.

یخچال ویترینی ایستاده دو متری

یخچال ویترینی ایستاده

یخچال ایستاده دو متری از نمونه یخچال های پر فروش است که دارای مصارف زیادی در سوپرمارکت ، قنادی ، لبنیاتی ، قصابی می باشد.

 

یخچال ایستاده ۱/۵ متری

یخچال ویترینی ایستاده

این مدل یخچال با اندازه ۱/۵ متری و پهنای ۷۰ سانت در ارتفاع ۲ متری ساخته می شود که با توجه به کارایی با کیفیت های مختلف ساخته می شود.
یخچال ۱/۵ متری برای سوپرمارکت در مدل های دو درب ، ۴ درب ، ۴ درب انباری دار در ورق های رنگی در تنوعی فوق العاده تولید می شود.

 

یخچال ویترینی ایستاده ۳ درب

یخچال ویترینی ایستاده ۳ درب یک یخچال صنعتی بزرگ و جادار است که دارای طبقات برای نگهداری نوشیدنی و مواد غذایی در حجم بالایی با نمای زیبا می باشد.

یخچال ویترینی ایستاده
یخچال ایستاده ۴ درب

یخچال ویترینی ایستاده

بخچال ویترینی ایستاده ۴ درب مناسب از جمله یخچال هایی است که مشتریان برای سوپرمارکت و یا هایپرمارکت سفارش میدهند.
برای سفارش ساخت این مدل یخچال با کیفیت و رنگ مورد دلخواه می توانید با قسمت فروش شرکت فریزان که متشکل از مشاورینی متخصص می باشند در ارتباط باشید.

 

یخچال ایستاده ۶ درب

 

یخچال ویترینی ایستاده

بخچال ایستاده ۶ درب با قابلیت تفکیک مواد غذایی برای نگهداری انواع خوراکی های یکی دیگر از تولیدات یخچال صنعتی می باشد که فضای جادار برای نگهداری مواد غذایی در یک سوپرمارکت از مزیت استفاده از این مدل یخچال می باشد.

 

یخچال ایستاده تمام شیشه

یخچال ویترینی ایستاده

یخچال ایستاده تمام شیشه یک یخچال ویترینی ایستاده است که با درب شیشه ای مستحکم و مقاوم با نمایش و دید عالی مواد غذایی در یک سوپرمارکت به فروش بیشتر مشتریان کمک شایانی می کند.

فروش اینترنتی یخچال ویترینی ایستاده با قیمتی رقابتی

یخچال ویترینی ایستاده

امروزه با فروش اینترنتی مشتریان می توانند به سادگی یک تماس تلفنی مراودات خود را در جامعه انجام دهند. تولید کنندگان با راه اندازی وب سایت در دنیای مجازی امکان خرید و فروش انواع یخچال صنعتی را فراهم کرده اند.

البته خرید اینترنتی مزایای بسیاری را دارد که از جمله می توان به قیمت رقابتی آن اشاره نمود که فروشندگان برای جذب مشتری بیشتر سعی بر پایین آوردن آن می کنند تا مشتریان بیشتری بتوانند از آن ها خرید نمایند.
البته یک نکته مهم در هنگام خرید یخچال ویترینی به عنوان نمونه با مناسب ترین قیمت یخچال ایستاده سوپرمارکت ، کیفیت محصول است که بتواند سرمایی یکنواخت و متناسب با مواد غذایی ایجاد کرده و سال ها بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه دهد.
در فروش اینترنتی شما می توانید گزینه های بسیاری را از وب سایت های مختلف جستجو کنید که بایستی با دقت تمام معتبر ترین آن را انتخاب نمائید.
شرکت فریزان با رزومه دخشان و با سابقه ای که با فروش خود به مشتریان بسیاری در سایر نقاط ایران داشته توانسته رضایت بسیاری را جلب نماید.

چرا یخچال ویترینی با کیفیت خریداری کنیم؟

یخچال ویترینی ایستاده

برخی از مشتریان تنها اولویت خود را در زمان خرید قیمت یخچال ایستاده ویترینی قرار می دهند و به مساله مهم تر آن یعنی کیفیت محصول بی اعتنا می باشند.
شما با خرید یخچال ویترینی با کیفیت و مرغوب می توانید سال ها بدون هیچ هزینه از آن استفاده مفید داشته باشید و با ایجاد سرمای مناسب مواد غذایی خود را در دمای خاص سالم نگه دارید.
این امر مهم میسر نمی شود مگر اینکه شما محصولی با کیفیت انتخاب نمائید و این کیفیت قطعا دارای قیمتی بالاتر می باشد.
نمای یخچال ایستاده ویترینی نیز دارای کیفیت های مختلف است که برای نمونه با خرید ورق استیل خش دار مانع از خط خوردگی و حفظ نما با سال ها استفاده می شود.
شرکت فریزان شما را در انتخاب محصولی با کیفیت که بتوانید در کسب و کارتان بدون هیچ نگرانی و هزینه های اضافه فروش بیشتری داشته باشید یاری می کند.

لیست انواع یخچال ویترینی در فروشگاه معتبر

یخچال ویترینی ایستاده

برای اطلاع از لیست قیمت یخچال ویترینی و قیمت فروش یخچال ایستاده فروشگاهی آن هم قیمت روز  به همراه اطلاعات کامل از متریال می توانید با مدیران فروش شرکت فریزان ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی این بخش بهرمند شوید.
با توجه به گستردگی یخچال های صنعتی که دارای تنوع فوق العاده ای از طرح ، مدل ، ابعاد ، رنگ و کیفیت می باشند نمی توان قیمت مشخصی را در سایت اعلام نمود.

 

چگونه بر عمر یخچال ویترینی بیفزاییم؟

یخچال ویترینی ایستاده

استفاده درست و رعابت نکاتی مهم موجب می شود تا شما سال ها بدون هیچ نگرانی و هزینه تعمیر از انواع یخچال ویترینی در ابعاد مختلف استفاده کنید.
یکی از مهم ترین نکات قابل توجه در هنگام خرید یخچال ایستاده ویترینی متناسب بودن قدرت موتور با ابعاد ، کارایی و اقلیم آب و هوایی آن شهر می باشد.
به عنوان مثال موتور نصب شده بر روی یخچال قصابی با موتور نصب شده بر روی یخچال ایستاده سوپرمارکت متفاوت می باشد زیرا برای سالم نگهداشتن گوشت و مواد پروتئینی نیاز به سرمای بیشتری می باشیم
که با یک کمپرسور با قدرت می توان این امر را مهیا نمود.
پس از خرید یخچال ویترینی بایستی از محافظ برق استفاده کرد تا با ورود برق ناگهانی با ولتاژ بالا به کمپرسور فشار وارد نشده و از سوختن آن جلوگیری شود.
لاستیک مگنتی درب ها نیز بایستی چک شود تا در صورت کم شدن مگنت و یا پارگی مانع از هدر رفت سرمای یخچال صنعتی شویم.

 

مشخصات یخچال ویترینی با کیفیت

یخچتل ویترینی ایستاده

با توجه به تعداد تولید کنندگان یخچال ویترینی در حوزه های مختلف اعم از یخچال خوابیده ویترینی و یا یخچال ایستاده تنوعی فوق العاده را از این محصول در بازار می بینیم.
یخچال ویترینی بایستی دارای مشخصه هایی عالی باشد تا بتواند نیاز مشتری را مرتفع و موجب جلب رضایت ایشان شود.
یخچال ویترینی با ابعا های مختلف دارای مشخصات مشخصی نیز با توجه به کسب و کار ها و مشاغل تغییر می کند.
به عنوان نمونه یخچال مکعبی یا یخچال آکواریومی که در قنادی ها و شیرینی پزی ها مورد استفاده قرار می گیرد با مدل یخچال مکعبی قصابی تفاوت هایی دارد.
یخچال مکعبی قنادی دارای:

 • رادیات در دیواره ، بغل، سقف ، انبار
 • بدنه استیل ، ورق رنگی گالوانیزه
 • مقاومت طبقات یخچال برای حجم سنگین گوشت
 • کمپرسوری با قدرت بالا که توانایی ایجاد سرما و یا دمای مناسب را برای حفظ تازگی گوشت را داشته باشد.
 • بدنه MDF یا نئوپان
 • برش CNC
 • روشنایی LED
 • لوله های رادیات مس
 • کندانسور آلومینیوم بن به درخواست مشتری مس ساده یا کاوردار
 • دارای سیستم خنک کنندگی در انباری

می باشد به همین جهت قیمت بالاتری نیز دارد.

یخچال ویترینی ارزان یا یخچال ویترینی با کیفیت

یخچال ویترینی ایستاده
یخچال های صنعتی برای مصارفی با نام های یخچال مغازه پروتئینی ، یخچال ایستاده سوپرمارکت ، یخچال فریزر ویترینی ، فریزر ایستاده ، یخچال صندوقی و… این ها همه با کیفیت هایی مختص به تولید کننده و یا نوع اصناف تولید می شود.
برای خرید یک یخچال ویترینی که دارای

 • قیمت ارزان
 • کیفیت عالی
 • گارانتی محصول
 • خدمات پس از فروش
 • تیم پشتیبانی
 • ارسال سریع و مطمئن

باشد نیاز به صرف کمی زمان و جست و جو برای کسب آگاهی لازم در این زمینه صنعتی می باشد.
امروزه برخی از مشتریان تنها اولویت خود را قیمت یخچال ویترینی قرار می دهند که متاسفانه این اصلا درست نیست چرا که گفته اند هیچ ارزانی بی دلیل نیست کاملا در این حوزه صدق می کند.
متریال های مختلف در قطعات به کار رفته در یخچال صنعتی موجب میشود تا تولید کننده با استفاده از ضعیف ترین و ارزان ترین نوع آن در تک تک قطعات محصولی بسیار نازل تر را به بازار فروش عرضه کنند.
مشتری نیز بدون هیچ آگاهی اقدام به خرید به گمان فروشنده ارزان قیمت نماید.
با توجه به نگهداری مواد غذایی در حجم بالا و در قیمت بالا بهتر است محصولی با کیفیت خریداری شود تا با ایجاد دمای مناسب و هیچ مشکلی با بازدهی مفید در طی سال ها از ان استفاده کرد.

بازار فروش خارجی برای انواع یخچال صندوقی با فروش اینترنتی

یخچال ویترینی ایستاده

با توجه به بازار فروش انواع یخچال ویترینی ایستاده و یا یخچال ویترینی خوابیده و انواع فریزر ایستاده این محصول در فروش اینترنتی بسیار دارای رقابت داغی می باشد.
استقبال مشتریان به خاطر مزایای این نوع خرید موجب شده تا تولید کنندگان با عرضه محصولات سعی بر افزایش کیفی آن و کم کردن حاشی سود خود با قیمت هایی نازل تر نمایند.
یکی از این محصولات صنعتی که در اغلب سوپرمارکت ها و یا فروشگاه های عرضه مواد غذایی دیده می شود یخچال صندوقی در ابعاد مختلف می باشد.
دمای این فریزر صندوقی به شرط بستنی یک ویژگی مثبت می باشد که دمای یخچال را تا ۲۴- درجه زیر صفر دارای رنج قیمت می باشد.
یک یخچال صندوقی با داشتن مخزن جدا موجب می شود تا مایعات و ظایعات در قسمت مخزن هدیت شوند و با مواد غذایی ترکیب نشوند.
امکان تولید در استیکر های مختلف یخچال صندوقی دو مینو ، یخچال صندوقی میهن و.. با رنگ های مختلف به دلخواه مشتری
استفاده از ترمومتر دیجیتالی
موتور سابکول،امبراکو
عایق شده با تزریق فوم پلی یورتان

یخچال صندوقی در مدل های :

 

یخچال صندوقی درب شیشه ای  دو درب کشویی  ۲۸۰ لیتری – ۳۵۰ لیتری ۴۵۰ لیتری -۵۰۰ -۶۰۰  ۸۰۰ لیتری به سفارش مشتری
یخچال صندوقی درب بلوکی
یخچال صندوقی خانگی
یک درب و دو درب ۲۲۰ لیتری  ۲۶۰ لیتری

یخچال ویترینی ایستاده

فروش تاپینگ بستنی – ترشی در ابعاد مختلف

یخچال ویترینی ایستاده

یکی از تجهیزات سرمایشی در قنادی ها تاپینگ بستنی و یا مغازه ها تاپینگ ترشی می باشد.
تاپینگ ها در دو مدل تولید می شود:

 • یخچال تاپینگ در رنج دمایی ۲+ تا ۷+ درجه سانتی گراد
 • فریزر تاپینگ در رنج دمایی ۱۲- تا ۲۴- درجه سانتی گراد

ابعاد تاپینگ ترشی ، زیتون ، بستنی :

 • ۲۸۰ – ۳۵۰  لیتری = ارتفاع =۱۲۶ سانتی متر ، عمق = ۶۷ سانتی متر ، عرض = ۸۶ سانتی متر
 •  ۳۴۰ تا ۴۳۰ لیتری = ارتفاع = ۱۴۷ ، عمق = ۶۷ ، عرض = ۸۶ سانتی متر
 • ۴۰۰ تا ۵۰۰ لیتری = ارتفاع = ۱۶۸ ، عمق = ۶۷ ، عرض ۸۶ سانتی متر

و مهم ترین مزیت این محصول رده مصرف انرژی A می باشد که برای مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی پارسا شریف
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124865423
شماره ثابت: 02177279723
آدرس کانال: FERIZANSANAT@
پست الکترونیکی: ferizanco@gmail.com
پست الکترونیکی: info@sanatiyakhchal.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز تولید یخچال ایستاده سوپر مارکت

قیمت یخچال نمایشگاهی سوپر مارکت بسیار کمتر از مدلهای قدیمی است زیرا این محصولات به دلیل استفاده از موتورهای کم مصرف ، یخچال صفحه نمایش جدید نامیده می شوند. یخچ